İlginizi Çekebilir
Etkileyici Gain Izle
  1. Ana Sayfa
  2. Gain İzle

The Girlfriend Experience, Gain izle

The Girlfriend Experience, Gain izle
+ - 0

The Girlfriend Experience, Gain

Gain’de yayınlanan yabancı diziler gayet iyi seçilmiş. İnsanların dikkatlerini ve ilgilerini çekecek türden yapımlar. Bunlardan biri de kuşkusuz The Girlfriend Experience. Chicago’nun hukuk bürolarında, restoranlarında ve pahalı otellerinde geçen bu yarım saatlik drama, cam duvarlı yemek odaları, yarı saydam ofis bölmeleri ve parıldayan gökdelen dış cepheleriyle aşk ya da şehvet üzerine kurulu. Dizi aslında çeşitli sebeplerden kendisini pazarlamaya başlayan bir hukuk öğrencisi hakkında. “The Girlfriend Experience”, aynı adlı 2009 Steven Soderbergh filminin günümüze ait bir versiyonu olarak görülebilir. Hikaye tamamen yeniden tasarlandı ve orijinal filmle konusu dışında pek bir alakası kalmadı. Sinemadan TV’ye transfer olan işlerde bu gayet olağan bir durum.

The Girlfriend Experience, Gain

Riley Keough tarafından canlandırılan Christine Reade, bir hukuk firmasında staj yapmaya başlar ve burada iki hırslı ortağın, David ve Erin’in yer aldığı ofis politikalarına hızla kapılır. Hukuk fakültesinden arkadaşı Avery seks ticaretinde alternatif bir kariyer yolu izleyerek “kız arkadaş deneyimi” veya “GFE”de uzmanlaşmış bir kızdır. Erkeklere gerçek sevgili deneyimi yaşatarak epey para kazanmaktadır. Bunun sonu her zaman seks ile bitmek zorunda değildir. Bazı erkekler için sadece sinemaya gitmek ya da baş başa yemek yemek bile yeterlidir. Christine bir akşam arkadaşıyla takılır ve yaptığı işi gözlemler. O akşam yapılan işin hiç de mantıksız olmadığını keşfeder.

The Girlfriend Experience, Gain

Evet, dizide erotizm var. Ancak, daha çok karakterlerin psikolojilerine odaklanan bir hikayesi mevcut. Müstehcen bir cinsellik unsuru eklemeye çalışan dramaların çoğu, farklı bir nedenden dolayı çökme eğilimindedir. Bu dizide böyle bir şey yok. Steven Soderbergh’in “The Girlfriend Experience”ı, usta yönetmenin en az değerlendirilen eserlerinden biriydi. Dizi ile birlikte insanlar o filmi tekrar izlemeye koyuldu. “The Girlfriend Experience”ın her sezonu, orijinal filmde tanıtılan konuyla yalnızca tematik olarak bağlantılı olan yeni karakterleri tanıttı. Dizinin üç sezonu yayınlandı ve şu an Gain platformunda izlemek mümkün. Dizide yer alan karakterler ve işlenen mevzu aslında gerçek hayata da yabancı değil.

The Girlfriend Experience, Gain

ABD’de öğrencilik yıllarını yetişkin içerikli filmler çekerek ya da escortluk yaparak geçirmiş genç kızlar mevcut. Amaçları da eğitim masraflarını ve öğrenim kredilerini karşılamak. Tabii kazanılan para epey fazla olunca bazıları sektörde kalmaya devam ediyor. Dizide biraz da bu çarpıklıktan bahsediliyor. Herkesin kendisine has bir ahlaki değeri var elbette. Ancak, toplumsal ahlak tamamen farklı bir boyut. Kız arkadaş deneyimi yaşamak isteyen erkekler arasında birçok farklı tarz ve türde erkekler görünüyor. Bunlar arasında evli olanlar dahi var. Dizide bir izleyicinin yargılayabileceği birçok şey bulunuyor. The Girlfriend Experience izlemek için yerli içerik platformlarımızdan biri olan Gain’e abone olmanız gerekiyor. Premium üyelikle birlikte birçok yerli ve yabancı yapıma ulaşma imkanı sağlıyor.

Yorum Yap