1. Ana Sayfa
  2. Netflix Dizi

The Gray Man Netflix İzle

The Gray Man Netflix İzle
+ - 0

Ryan Gosling ve Chris Evans’ın başrolde olduğu The Gray Man uzun süredir beklenen bir yapımdı ve iki ünlünün fanları da bu film için epey heyecanlıydı. Film nihayet Netflix platformunda yayında. Film ABD hükümeti için gizli bir ajan olmak üzere kiralanan Six’in (Ryan Gosling) yer aldığı bir kedi-fare hikayesini anlatıyor. CIA içindeki gizli bir örgütün lideri Denny Carmichael (Regé-Jean Page), Six’i saklandığı yerden çıkarmak için kiralık katil Lloyd Hansen’i (Chris Evans) tutuyor. Yapım büyüleyici bir bütünden çok bir dizi harika parça gibi.

The Gray Man İzle

Gosling ve Thornton’ın sağlam performansları var, ancak filmin gerçek cevheri, Marvel’in iyi kalpli Kaptan Amerika’sından sadist, neşeli, rahatsız edici derecede karizmatik bir kötü adama dönüşen Evans. Filmi izleyen pek çok seyirci ve eleştirmen Evans’ın daha çok kötü adam rolünde oynaması gerektiğini söylüyor. Genelde kendisini hep iyi rollerde görüyoruz, ancak kötüyü oynarken de gayet başarılı. Tam bir başrol yapımı. Elbette yan karakterler arasında da gayet iyi oyuncular var, fakat iki oyuncunun ön plana çıktığı bir yapım. Bu yüzden biraz eksiklik hissi uyandırabilir. Diğer karakterlerin kişiliklerini ve motivasyonlarını tam olarak anlayamıyoruz. Ancak, filmin genelindeki aksiyon bu açığı kapatmaya yetiyor. Yönetmen koltuğundaki Russo Kardeşler de zaten buna çok daha fazla önem vermiş gibi duruyor.

The Gray Man Seyret

Hikaye ilgi çekici, oyuncu performansları üst düzey ve ilk andan itibaren seyirci sonu gelmez bir aksiyona çekiliyor. Gosling ve Evans arasındaki kedi fare oyunu, her karşılaşmalarında yaşadıkları olayla ve mücadelelerini izlemek gerçekten keyif verici. Six’in en ilginç karakter özelliği, imkansız kaçışları kolay gibi gösterme becerisinden kaynaklanıyor. tam bir kaçış ustası. Her durum ve zorluktan sıyrılabilme gibi bir özelliği var. Peşindeki Evans’tan kaçarken de ömrü boyunca öğrendiği tüm yöntemleri ve yeteneklerini kullanıyor. Fakat bu seferki rakibi diğerlerine göre epey dişli. Bir terörist ya da katil değil. O da gayet eğitimli biri ve asıl işi de elbette öldürmek.

The Gray Man Ücretsiz İzle

Filmde aksiyonun bolluğundan diyaloglar da izleyenlerin aklında çok az yer kaplayabilir. Fakat, bazı duygusal anlar da yok değil. Neticede bunlar da onca hareketin ve koşuşturmanın içerisinde kaybolup gidiyor. Zaten filmin amacı da bu değil. İzleyenlere sınırsız bir aksiyon keyfi yaşatmak ve bu konuda hayli başarılı olduğunu söylemek mümkün. Film neredeyse bir an bile sıkmıyor çünkü bir sonraki sahnede de mutlaka bir şeyler olacağını ekran başında izleyenlere hissettiriyor. Kavgalar, kaçışlar, patlamalar… Son zamanların en iyi aksiyon filmlerinden biri olabilir. The Grey Man izlemek için Netflix abonesi olmak yeterli. Film platforma en son eklenen aksiyon filmlerinden biri, fakat yakın zamanda eklenen Red Notice de izlemeye değer yapımlardan biri diyebiliriz.

Yorum Yap