Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

The Imperfects Netflix İzle

Netflix’in 2022 yapımı  yeni dizilerinden The Imperfects X-Men benzeri bir konsepte sahip gibi duruyor. Yeni Netflix dizisinde, çocukluklarında genetik testlere tabi tutulan üç genç yetişkin, tuhaf güçler ve yan etkiler yaşamaya başlar. Testleri yöneten bilim adamı ortadan kaybolduğunda hayatlarını normale döndürmeye çalışmak için onu aramaya çıkarlar, ancak işler daha da zorlaştıkça gizemli ve tehlikeli hale gelir. Genç ve yetenekli oyuncuların yer aldığı yapım efekt ve aksiyon sahneleri açısından ilgi çekici. Kusursuz bir dizi değil ama son yıllardaki benzer örneklerinin yanında epey iyi bir yere sahip olduğunu söylemek mümkün.

The Imperfects Netflix İzle Filmde, Seattle bölgesinden üç üniversite öğrencisi, Abbi (Rhianna Jagpal), Tilda (Morgan Taylor Campbell) ve Juan (Iñaki Godoy), reçeteli ilaçları tükenmeye başladığında garip yan etkiler yaşamaya başlar. Oxford’a kabul edilmek için yanıp tutuşan bir bilim adamı olan Abbi, etrafındaki herkes için onu karşı konulmaz kılan feromonlar salgılar. Herkes ona aşık olur, ancak tehlikelidir. İnsanlar resmen onun için zombiye dönüşür. Tilda süper işitme yeteneğine sahiptir ve o kadar yüksek sesle çığlık atabilir ki camı kırar. Ve Juan geceleri küçük hayvanları bayıltan ve öldüren, onu Tacoma’nın Terörü olarak bilinmeye iten vahşi bir canavara dönüşür. Latin Amerikalı bir karakter olan Juan için yerel efsanelerde geçen Chupacabra diyebiliriz.

Bir Succubus, bir Banshee ve bir Chupacabra… Bu üç genç için hayat epey zorlaşacaktır. Üçü de yedi yıl önce, deneylerinin garip yan etkilerini uzak tutmak için onlara ilaçlarını sağlayan ilginç bir bilim adamı olan Dr. Alex Sarkov (Rhys Nicholson) tarafından yönetilen bir genetik deneyin parçasıydı. İlaçlarını temin etmek için doktorla kısa bir görüşme yaparlar, ancak doktor birden ortadan kaybolur. Tek deneklerin kendileri olmadığını görürler. Onlar gibi daha nice mutant vardır ve bunların hepsi de iyi niyetli kişiler değildir. Tüm benzer hikayelerde olduğu gibi peşlerine düşen devlet yetkilileri ve onların gücüne sahip olmak isteyen kötü örgütler de cabası.

Dr. Sydney Burke (Italia Ricci), laboratuvarının resmi olarak yıllardır kapatıldığını açıklamak için oradadır. Burke, üçüne onları iyileştirmeye yardımcı olabilecek bazı sentetik kök hücreler sunar. Artık Doktor Burke ile takılmaya başlarlar. Bu üçlü ile takıldığından dolayı elbette doktorun da başı çeşitli belalara girecektir. Dizi konuyu sevenler ve aşina olanlar için sıkıcı gelmeyecektir. Yer yer çeşitli mantık hataları olsa da bunlar göze pek batmıyor. Bünyesinde pek çok mizahi unsur da içeriyor ve bu sahneler gerçekten izleyenleri güldürebiliyor. The Imperfects izlemek için Netflix abonesi olmak gerekiyor. Platformda son günlerde bazı yeni yapımlar yer aldı ve The Imperfects bunlar arasında dikkat çeken dizilerden biri olarak göze çarpıyor. Yakında çok daha fazla yeni dizi ve film de yolda.

The Imperfects Netflix İzle, The Imperfects Serisi İzle, The Imperfects Bölüm İzle, The Imperfects Bölüm Seyret, The Imperfects Bölüm Video İzle, The Imperfects Bölüm Full İzle, The Imperfects Bölüm Tek Parça İzle, The Imperfects Bölüm Tanıtım İzle, The Imperfects Bölüm Shot İzle, The Imperfects Bölüm İzle, The Imperfects Bölüm Dizipal İzle, The Imperfects Bölüm Dizibox izle, The Imperfects Bölüm Exxen İzle, The Imperfects Bölüm Exxen, The Imperfects Bölüm Exxen Seyret, The Imperfects Bölüm Exxen Full İzle, The Imperfects Dizisi İzle, The Imperfects İzle Seyret, The Imperfects Dizipal İzle, The Imperfects Dizibox İzle

İzlemedia Netflix İzle

The Imperfects Netflix İzle

9 Görüntülenme
The Imperfects Netflix İzle

The Imperfects Netflix İzle

Kategori