İlginizi Çekebilir
Esnaf İzle
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

The İnheritors, Exxen İzle

The İnheritors, Exxen İzle
+ - 0

The İnheritors, Exxen İzle

Bu ilginç Güney Kore dizisinin diğer adı da Heirs. Farklı platformlarda bu iki isimden biriyle anılıyor. Türkiye’de ise Exxen’de yayınlanan dizinin ismi The İnheritors olarak geçiyor. Dizi son yıllarda büyük sükse yapan Güney Kore kültürünün başarılı örneklerinden biri. K-Draamalar tüm dübyada olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi görüyor. Exxen platformu da bu dizilerden bazılarını yayın akışında bulunduruyor. Squid Game’in başarısından sonra gözler diğer Kore dizilerine çevrildi. Kore dizileri çok büyük bir eğlence kaynağı haline geldi. Sadece fantastik içerikli diziler değil aşk ve gençlik konulu diziler de büyük beğeni toplamaya başladı. The Inheritors da bunlardan biri.

The İnheritors, Exxen İzle

Cha Eun-Sang, Kim Tan ve Choi Young-Do adlarındaki üç ana karakter dizinin temel taşları. İkisi zengin ve büyük birer servetin varisi. Dizinin ismi de buradan geliyor. Kendileri gibi zengin çocuklarının olduğu bir okulda okuyorlar. Okulun ismi de Jejuk Lisesi. Che Eun-Sang, Kim Tan’ın evinde çalışan hizmetçinin kızıdır ve notları nedeniyle burs kazanmıştır. Ana üç karakteri içeren bir aşk üçgeni, zengin ve şımarık veletler arasında fakir bir çocuk olan Eun-Sang’ın mücadeleleri ve ilgili dinamikleri görüyoruz. Dizi bazen zengin çocuklarının da hayatlarının pek kolay, güllük gülistanlık olmadığını gösteriyor: Park Shin-Hye’nin canlandırdığı Cha Eun-Sang sadece derslerinde değil kişisel hayatında da oldukça çalışkan.

The İnheritors, Exxen İzle

İki farklı yarı zamanlı işte çalışıyor. İnatçı bir kişiliği var. Fakat, insanlar onu dışarıdan zayıf olarak görüyor. Lee Min-Ho’nun canlandırdığı Kim Tan klasik, şımarık bir zengin çocuğu. Tan’ın da bir hayali yok. Gelecek de pek umrunda değil. Kim Woo-Bin’in canlandırdığı Choi Young-Do, derinlik, karakter gelişimi ve ilerlemesine sahip. Aslında Eun-sang’a layık biri olmaya çalışıyor. Fakat, zorba bir karaktere sahip. En azından başlarda öyle. Gerçek derinliğe sahip tek karakter demek mümkün. Aşkın değiştirdiği bir genç. Dizi oyuncu kadrosu açısından göz dolduruyor ve bu en önemli özelliği. Yan karakterler bile ülkenin en ünlü oyuncuları arasından seçilmiş durumda.

The İnheritors, Exxen İzle

Exxen’de yayınlanan The İnehritors gayet sıcak ve samimi bir dizi. Bu da aksiyon bekleyenler için pek iyi bir haber sayılmaz. Dizide çok aykırı durumlar ya da olaylar yok. Tipik bir aşk üçgeni. Yer yer klişeler olsa da izlemesi çoğu kişi açısından keyifli bir yapım. Özellikle de aşk öykülerini sevenler için. Dizinin temposu biraz yavaş. O yüzden izlerken sabırlı olmak gerekiyor: 20 bölümlük bu dizi aslında çok da yeni değil. 2013 yapımı. Güney Kore’de yayınlandığında büyük sükse yarattı. Ancak, aynı etkiyi batıda gösteremedi. Keza bu konulara batı seyircisi zaten alışkın. Yine de kendisine has bir seyir zevki var. The Inheritors ve başka K-Dramaları Exxen platformunda bulmak mümkün.

The İnheritors, Exxen İzle

Exxen’de henüz yeteri kadar yabancı yapım yer almıyor. Platform daha çok yerli yapımlara önem veriyor. Ancak, bu durum içinde bulunduğumuz yıl değişebilir. İzleyicilerin birçok ünlü yabancı diziyi Exxen’de izleme imkanı olacaktır.

Yorum Yap