İlginizi Çekebilir
Cemil Sov Izle
  1. Ana Sayfa
  2. Gain İzle

The Loudest Voice, Gain izle

The Loudest Voice, Gain izle
+ - 0

The Loudest Voice, Gain

Gain platformunda yerli diziler kadar yabancı diziler de büyük önem taşıyor. Kaliteli yabancı dizileri kolaylıkla bulmak mümkün. Bunlardan biri de dünya medya devlerinden birinin gerçek hayatına dayanıyor: The Lodest Voice. Fox News patronu Roger Ailes rolünde ise Oscar ödüllü aktör Russell Crowe yer alıyor. The Loudest Voice Russell Crowe’un 1995’te Rupert Murdoch tarafından işe alınan ve bir yıl sonra Fox televizyonuna çıkan eski Cumhuriyetçi stratejist Roger Ailes’i oynadığı yedi bölümlük bir mini dizi. Ailes’le ilk olarak, kendisine yöneltilen cinsel taciz iddiaları nedeniyle CNN’den kovulmasıyla tanışıyoruz. Yürütecek kendi haber ağına sahip olduktan sonra davranışının belirgin bir şekilde değişmediğini öğrenmek şaşırtıcı pek şaşırtıcı değil.

The Loudest Voice, Gain

Kendisine bir ekip oluştururken çok farklı şeylere dikkat ediyor. Örneğin, erkekler öldürücü içgüdüleri ve etik kopukluklarına göre, kadınlar kıyafetlerinde iyi görünüp görünmemelerine ve yırtıcı hamlelerini yaparken yaygara koparmamalarına göre işe alınıyor. Fox News başkanı kronik cinsel tacizci Roger Ailes’in yükselişi ve düşüşüyle ​​ilgili bu mini dizi ülkemizde Gain platformunda yayınlanıyor. Ailes’in bir İnsan Kaynakları soruşturması nedeniyle CNBC’den kovulduğu 1995 yılındandan başlıyor. Muhafazakarlara kendi platformlarını ve halka sürekli bir korku ve nefret akışı vermek istiyor. Fox News de tam olarak böyle bir plan doğrultusunda ortaya çıkıyor. Dizide Crowe bu karakteri çok iyi canlandırmış.

The Loudest Voice, Gain

11 Eylül’den sonra Ailes’in II. Bush için savaş davullarını nasıl daha yüksek sesle çalmaya başladığını gösteriyor. Aynı zamanda daha popülist bir eğilim sergiliyor. bir başkan adayının “Barack Hussein Obama” olarak anılmasının korkunç olduğunu söylüyor. Trump’ı desteklediği sahneler de gösteriliyor. Aslında yaptığı tamamen bir çığırtkanlık. Sürekli hamaset yaparak insanları etkilemeye çalışıyor. Bu konuda çoğu zaman başarılı da oluyor. Tipik bir Cumhuriyetçi destekçisi ve kanalında ve bültenlerinde asla tarafsız değil. Tarafsızlık ilkesini bertaraf etmek kendisini hiç de rahatsız etmiyor. Bu esnada hakkındaki taciz iddiaları da gündeme geliyor ve kendisi tarafından yıllar içinde tacize uğradığını iddia eden pek çok kadın ortaya çıkıyor. Bunların hepsi de eski çalışanları.

The Loudest Voice, Gain

The Loudest Voice bir adamın yükselişi ve feci halde düşüşü hakkında. Dizinin kadrosunda Naomi Watts, Seth Mcferlane gibi başka ünlü isimler de yer alıyor. Kadrosu geniş, bütçesi de oldukça büyük bir dizi. Dizide bu büyük patrona pek empati kuramıyorsunuz , keza gerçekten kötü biri olduğu izleyicinin adeta gözüne sokuluyor. Yani kötü bir adam hakkında iyi bir dizi. ABD medya ve siyaset dünyasına da birçok gönderme ve eleştiri mevcut. Dizinin yaşanmış olaylardan yola çıkılarak yapılmış olması bu iddiaları daha da güçlü kılıyor. The Loudest Voice izlemek için Gain platformu üyesi olmak yeterli. Burada daha birçok yerli ve yabancı dizi bulunabilir.

Yorum Yap