İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. The New Pope BluTV İzle
  3. The New Pope BluTV 1. Bölüm İzle

The New Pope BluTV 1. Bölüm İzle

The New Pope Blutv 1 Bolum Izle

BluTVnin sevilen yabancı dizisi The New Pope konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Sharon Stone, Javier Cámara, Jude Law, John Malkovich, Stefano Accorsi, Cécile De France, Henry Goodman gibi isimler bulunuyor.

The New Pope dizisinin konusu ise Pius XIII komadadır. Öngörülemeyen ve gizemli bir şekilde geçen zamanın ardından Dışişleri Bakanı Voiello; büyüleyici, sofistike ve ılımlı İngiliz aristokrat olan Sir John Brannox’u, John Paul III adıyla yeni Papa yapmayı başarır. Yeni papa mükemmel görünmektedir, ancak sırları ve belirli bir kırılganlığı vardır. Yeni Papa; hızla, yaşam ve ölüm arasında olan ve onu idolleştiren binlerce sadık takipçiyle bir Aziz haline gelen karizmatik Pius XIII’nin yerini almanın kolay olmayacağını anlamaya başlar. Bu arada Kilise, Kilisenin hiyerarşilerini ve dayandıkları Hıristiyanlığın temel ilkelerini geri dönüşü olmayan bir şekilde tahrip etme riski taşıyan çeşitli skandallardan saldırı altındadır. Vatikan’da hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

The New Pope Dizisi’nin yayınlanan 1. Bölümde Pius XIII komadayken Voiello yeni bir Papa seçmeyi başarır: Tommaso Viglietti. Manipüle etmesi kolay bir adam olan Tommaso, Vatikan’ın zenginliğini ihtiyacı olanlara bağışlamak ister.

The New Pope BluTV 1. Bölüm Fragmanı İzle

The New Pope BluTV İzle

Yorum Yap

Yorum Yap