Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

The Orville Disney Plus İzle

 

The Orville Dizisi Seth MacFarlane tarafından yaratılan bir yapım. Bundan 400 sene sonra uzayda bir keşif görevinde bir gemiyi ve mürettebatını anlatıyor. Bu açıdan biraz Uzay Yolu dizisine de benzetilebilir. Biraz daha modern versiyonu. Yolculuk boyunca gergin güvenlik görevlisi Alara (Halston Sage), sert Binbaşı Bortus (Peter Macon) ve diğer yaşam formlarını korumaya ve dünyanın ideallerine göre yaşamaya yeminli kararlı doktor Dr. Claire Finn (Penny Johnson Jerald) gibi karakterlerin öykülerini izliyoruz. Tabii kötü uzaylılar ve iyi uzaylılar da var. Bazen uzaylılarla çatışma ortamlarına girilebiliyor.

MacFarlane’in yeteneği göz önüne alındığında dizide mizahın da yer yer yoğunlaşabildiğini tahmin etmek güç değil. Her bölüm farklı hikayeler var ve yer yer tüm karakterler özelinde bölümlere sahip. Orville, bir kitabı asla kapağına göre yargılamamanız gerektiğinin mükemmel bir örneği. Kimilerine göre bir uzay Yolu parodisi kimilerine göre de efsane diziye bir saygı duruşu. Toplumsal sorunlar, uzaylı ırkları ve ilginç çatışmaların tümü televizyon efsanesi ile benzerlik taşıyan konular. Tüm olumlu yönlerine rağmen, pilot bölümdeki baskın komedinin pek çok insanı geri çevirebileceğini inkar etmek mümkün değil. Aptalca şakalar, espriler ve kabalıklarla dolu komedi, gösterinin anlatısını istikrarsızlaştırıyor ve hepsi biraz fazla yapmacık ve garip geliyor. Ancak, dizi ilerledikçe bu sorun çözülüyor.

The Orville Disney Plus İzle, Dizi ilerledikçe, bölümler toplumsal sorunları keşfediyor ve cinsiyet, ırk, zaman yolculuğu ve daha fazlasını ele alıyor. Bölümlerin doğasında var olan neşeli espriler ve genel iyimserlik, mizahın çok daha etkili hissettirmesine yardımcı oluyor. Bölümler ilerledikçe dram kısmı komedinin önüne çıkıyor. Karakterler arasındaki mükemmel kimya, gösteriyi hayata geçirmek için uzun bir yol kat ediyor ve çok sayıda farklı yabancı ırkla, gemide işleri ilginç kılmak için yeterli çeşitlilik var. İnsanlar, robotlar ve uzaylılardan oluşan bir çeşitlilikten bahsediyoruz. İşin bu kısmı biraz klasik bilim kurgu unsurlarından oluşmuş durumda. The Orville, Star Trek’e gerçek bir saygı duyuyor ve her bölümde tanıdık bir formatla hemen hemen aynı şekilde ilerliyor.

Estetik olarak dizi ve sahneler harika görünüyor. Orville’deki parlak, canlı renkler, mürettebatın keşfettiği çeşitli dünyalarda kullanılan karanlık, karamsar renklerle güzel bir şekilde yan yana geliyor. Uzaylı ırkları iyi tasarlanmış ve pratik efektler, bunların gerçekten uzaylılar olduğu yanılsamasını vermeye yardımcı oluyor. Bu karakterlerin her birini canlandırmak için yeterli ekran süresi var ve her ırk için iyi bir dram ve komedi karışımı, gösteriyi taze tutmaya yardımcı oluyor. Bazı izleyiciler ilk bölümden sonra kapattıklarını söylese de büyük bir hata yapıyorlar. Dizinin formatı bölümler ilerledikçe oturuyor ve ortaya daha iyi ve izlemek keyfi veren bir yapım çıkıyor. The Orville izlemek için ise Disney Plus abonesi olmak kafi.

The Orville Disney Plus İzle, The Orville Serisi İzle, The Orville Bölüm İzle, The Orville Bölüm Seyret, The Orville Bölüm Video İzle, The Orville Bölüm Full İzle, The Orville Bölüm Tek Parça İzle, The Orville Bölüm Tanıtım İzle, The Orville Bölüm Shot İzle, The Orville Bölüm İzle, The Orville Bölüm Dizipal İzle, The Orville Bölüm Dizibox izle, The Orville Bölüm Exxen İzle, The Orville Bölüm Exxen, The Orville Bölüm Exxen Seyret, The Orville Bölüm Exxen Full İzle, The Orville Dizisi İzle, The Orville İzle Seyret, The Orville Dizipal İzle, The Orville Dizibox İzle, The Orville Disney Plus İzle

 

 

The Orville 3. Sezon Kesit 1

The Orville 3. Sezon Kesit 2

The Orville 3. Sezon Kesit 3

The Orville 3. Sezon Kesit 4

1 Görüntülenme
The Orville Disney Plus İzle | 3.Sezon

The Orville Disney Plus İzle | 3.Sezon

Kategori