1. Ana Sayfa
  2. The Peripheral

The Peripheral Amazon Prime Video İzle

The Peripheral Amazon Prime Video İzle
+ - 0

The Peripheral Amazon Prime Video İzle

Her yeniliğin, bazıları yaratıcı, bazıları yıkıcı, yeni amaçlara yönlendirilme şekli de dahil olmak üzere, birçok açısı vardır. The Peripheral Amazon Prime Video İzle de William Gibson’ın romanından uyarlanan bu dizi de insanları teknolojinin geleceğine karşı uyarıyor. 2032’nin yakın geleceğinde kırsal bir Appalachian topluluğu ve 2099’un garip bir şekilde sessiz, görünüşte az nüfuslu bir Londra’sı hikayenin geçtiği yerler. Teknoloji ilerliyor, ancak bu ilerlemeler insanlığı hiçbir zaman ütopyaya yaklaştırmıyor veya temel içgüdülerinden uzaklaştırmıyor gibi görünüyor. Hatta bazen felakete davetiye çıkarıyorlar. Dizide de gelişmiş teknolojinin getirdiklerinden çok insandan ve dünyadan götürdükleri anlatılıyor. Hem de gayet gerçekçi bir biçimde.

Prime Video’nun yeni dizisi The Peripheral, ciddi anlamda karanlık ve akıllara durgunluk veren bir bilim kurgu. Chloe Grace Moretz’i Flynne rolünde görüyoruz. Kardeşi Burton bir gazi. Anneleri hasta. Paraya ihtiyaçları var. Burton ondan futuristik bir oyun kulaklığının beta testini yapmasını ister ve Flynne onu taktığında, aniden fütürist Londra’da bir motosiklete binerek onu bir rüya gibi zihniyle kontrol eder. Bu heyecan verici bir deneyim ve para hayat değiştiriyor, ancak kısa süre sonra oyun uğursuz bir hal alıyor. Kendisine bir telefon geliyor ve oynadığı oyunun asla sadece bir oyun olmadığı söyleniyor. Tam bu noktada gerçek ve sanal dünya birbiriyle çakışıyor.

The Peripheral Amazon Prime Video İzle de Peripheral, daha ilk bölümü ile pırıl pırıl görsel efektler ve dahiyane yüksek teknoloji gizemleri ile büyüleyici bir dünya inşa ediyor. Flynne’in oynadığı “oyun” dudak uçuklatacak kadar havalı, görünmez arabalar ve ölümcül sersemletici silahlar var. İlk görevi sırasında, bir robot şoförle yakın dövüşe giriyor. Westworld yaratıcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy bu dizi için de ellerinden geleni yapmış. İzleyicinin her zaman “Gerçek olan hangisi?” sorusunu sormasına neden olan bir dizi. Westworld’den Louis Hertham, sadist suç patronu Corbell Pickett olarak sağlam bir kötü adam rolü ile karşımızda. İlk bölüm oldukça hızlı olmasına rağmen ikinci bölümde tempo biraz daha düşük. Bunun nedeni de izleyicilerin biraz sakinleşmesi.

The Peripheral Amazon Prime Video İzle Dizi tam anlamı ile bir aksiyon dizisi değil. Böyle bir yavaşlamanın olması gayet normal. Ancak, belli bölümlerde tekrar hızlanacağı kesin. Belli bir felsefesi var ve izleyenlere de bunu aktarmayı amaçlıyor. Flynne oyunun arkasındaki gizemleri ne kadar derinlemesine araştırırsa, her şey o kadar az ilginç hale gelir. Senaristlerin bundan kaçınması lazım ve bunun için de tempoyu ara ara düşürmeleri gayet mantıklı bir karar. Peripheral, merak uyandıran konseptleri ve keskin efektleriyle kesinlikle günlük bilim kurgunun üzerinde bir yapım. Gerçekten büyük bir potansiyele sahip. Bu potansiyeli kullanıp kullanmayacağını ilerleyen bölümlerde göreceğiz. The Peripheral izlemek için Amazon Prime üyesi olmak yeterli. Platform hala zam yapmış değil. Sadece 8 lira gibi bir fiyatı var.

 

The Peripheral Amazon Prime Video İzle The Peripheral Amazon Prime Video. Bölüm izle, The Peripheral Amazon Prime Video Alt Yazılı İzle, The Peripheral Amazon Prime Video bölüm, The Peripheral Amazon Prime Video bölüm full izle, The Peripheral Amazon Prime Video bölüm izle, The Peripheral Amazon Prime Video bölüm izle dizibox, The Peripheral Amazon Prime Video bölüm izle kaçak, The Peripheral Amazon Prime Video Dizibox izle, The Peripheral Amazon Prime Video Dizipal İzle, The Peripheral Amazon Prime Video Ekşi,

The Peripheral Amazon Prime Video Exxen, The Peripheral Amazon Prime Video Exxen Full İzle, The Peripheral Amazon Prime Video Exxen İzle, The Peripheral Amazon Prime Video Exxen Seyret, The Peripheral Amazon Prime Video Fragman, The Peripheral Amazon Prime Video Full HD İzle, The Peripheral Amazon Prime Video Full İzle, The Peripheral Amazon Prime Video İmdb, The Peripheral Amazon Prime Video İzle, The Peripheral Amazon Prime Video kaçak izle, The Peripheral Amazon Prime Video Seyret, The Peripheral Amazon Prime Video Shot İzle, The Peripheral Amazon Prime Video Tanıtım İzle, The Peripheral Amazon Prime Video Tek Parça İzle, The Peripheral Amazon Prime Video Türkçe Alt Yazılı İzle, The Peripheral Amazon Prime Video İzle, The Peripheral Amazon Prime Video Video İzle, The Peripheral Amazon Prime Video Tanıtım

The Peripheral İzle

İzlemedia Amazon Prime Video İzle

Yorum Yap