Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

Gain BBC dizilerinin yayın haklarını aldı ve yakında birçok dizi platformda yer alacak. Yerli içerikler kadar yabancı içeriklere de önem verecek olan platformda yayınlanacak dizilerden biri de The Pursuit Of Love. Fanteziler ve ahlak hikayeleri ilgi çeken hikayelerdir. Bu hikayenin ana karakterleri de iki genç kadın. Nancy Mitford’un 1945’teki aynı adlı ünlü romanından Emily Mortimer tarafından uyarlanan üç bölümlük mini dizi iki kadının arayışlarını anlatıyor. Fanny Logan (Emily Beecham) ve Linda Radlett’i (Lily James) hikayenin ana karakterleri olarak görüyoruz. İkisinin de hayat ile alakalı benzer beklentileri var.

The Pursuit Of Love İzle

Fanny, pratik ve mantıklı bir genç kadın. Her Noel’de Linda’yı ailesinin İngiliz kırsalındaki Alconleigh malikanesinde ziyaret ediyor. Linda’nın zalim babası Matthew (Dominic West) bölgenin en nüfuzlu insanlarından. Sert bir adam ve ruhunda pek de sevgiye yer yok. Zaten Linda’nın bir an önce bulunduğu ortamdan kaçmak istemesindeki en önemli sebep bizzat kendisi. Dizinin her bölümü, yetişkinliğe kadar yol almaya çalışan kuzenleri anlatıyor. Hikayenin anlatıcısı rolünde Fanny var. Kuzeniyle yaşadığı serüveni onun ağzından dinliyoruz. Linda için “Vahşi ve gergin, tutku ve özlem dolu bir yaratıktı” diyor. Bu konuda hakkı var. Linda içinde bulunduğu baskıcı ortamdan kurtulunca çok farklı bir karaktere bürünüyor.

The Pursuit Of Love Seyret

Linda aşkı ararken çok farklı erkeklerle birliktelikler yaşıyor. Oxford öğrencisi, bankacının oğlu ve nihayetinde Lordlar Kamarası üyesi Tony Kroesig, zengin bir Fransız olan Duke Fabrice de Sauveterre… Fakat aradığını bulma konusunda çeşitli hayal kırıklıkları yaşıyor. Fanny ise kuzeni gibi değil. O çok daha sakin ve duygusal. Aslında arayışları aynı, ancak yöntemleri farklı. Fanny bedensel olarak değil manevi olarak denemelerini gerçekleştirmek istiyor. Ona göre aşık olacağı kişi ruhuna hitap etmeli. Linda ve Fanny arasındaki bu dengesiz durum aslında dizinin en önemli denge unsuru. İki farklı kadının aynı şey için izlediği iki farklı yola şahit oluyoruz ve bunları Fanny’nin bakış açısından dinliyoruz.

The Pursuit Of Love Gain

Linda’nın ve Fanny’nin dünya görüşleri arasındaki farklara odaklanırken büyük ihtimalle kadın izleyiciler de kendilerinden bir şeyler bulacaktır. Gerçek hayatta da bazı kadınla Linda gibidir. Cesurdur, maddi hazlara önem verirler ve mutluluğu bu yolla bulmaya çalışırlar. Bazı kadınlar da Fanny gibidir. Sakindir ve sabırlıdır. Ruhsal paylaşım onlar için daha önemlidir. Durum her ne olursa olsun kimseye haksız ya da haklı diyemeyiz. Herkes kendi hayatını yaşar ve kendi yaşamından sorumludur. Özgürlük denen kavram da tam olarak burada yola çıkar. The Pursuit Of Love izlemek için Gain abonesi olmak yeterli. Platformda farklı BBC yapımları da yer alacak ve gayet izlenesi yerli diziler de mevcut. İçerikler de günden güne zenginleşme ve farklılaşma eğiliminde.

 

1 Görüntülenme
The Pursuit Of Love, Gain İzle

The Pursuit Of Love, Gain İzle

Kategori

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap