İlginizi Çekebilir
Corporate Gain Izle
  1. Ana Sayfa
  2. Gain İzle

The Terminal List, Amazon Prime Video İzle

The Terminal List, Amazon Prime Video İzle
+ - 0

Amazon Prime Chris Pratt’in başrolde olduğu yepyeni bir diziyle geliyor. The Terminal List. Chris Pratt’i dizilerde pek göremiyoruz, ancak bu proje için kolları sıvamış. Epey pahalı bir bütçeye sahip, iddialı bir proje. Chris Pratt’i sevseniz de sevmeseniz de, kendisi için inşa ettiği kariyer kesinlikle saygıdeğer. Başlangıçta Parks & Recreation’da sevimli serseri Andy Dwyer rolüyle çıkış yapan Pratt, kısa sürede sektördeki en büyük film yıldızlarından biri olma yolunda ilerledi ve Marve alemindeki Star Lord rolünü kaptı. Jurassic World filmlerinin ana yüzlerinden biri ve şu sıralar kariyerinin zirvesinde yer alıyor.

The Terminal List İzle

The Tomorrow War veya The Magnificent Seven gibi daha basit aksiyon filmlerinde bile Pratt performansıyla filmleri izletmeyi başardı. The Terminal List dizisinde de aksiyondan intikama kadar pek çok konu izleyenleri bekliyor. Aslen bir öç alma hikayesi ve kulağa biraz klişe gibi gelebilir. Ancak, Amazon Prime bu dizi ile ilgili harika bir iş çıkartmış diyebiliriz. Özellikle de platformun diğer aksiyon içeriklerini beğenenler bu diziyi de kesinlikle seveceklerdir. Chris Pratt’in performansı çok iyi, ancak onun yanında yer alan, kadrodaki diğer isimler de ellerinden gelenin en iyisini yapmışlar. Dizi bu yılın en iddialı yapımlarından biri olarak görülmeye başlandı bile.

The Terminal List Seyret

Eski bir donanma komandosu Jack Carr’ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanan The Terminal List, çok yanlış giden bir operasyonun tüm müfrezesinin ölümüne yol açmasından sonra eve kargaşa içinde dönen James Reece (Pratt) ve yaşadıklarını anlatıyor. Müfrezesi pusuya düşürülüp katlediliyor. Eve geri döndüğünde, Reece kendi anılarından ve önceki olaylarla ilgili hatıralarından şüphe etmeye başlar ve müfrezesine yapılan saldırının sorumlularını araştırmaya başlar. Kan ve şiddet onu devletin üst düzey yöneticilerine kadar götürür. Reece meseleleri kendi eline alır ve acımasız bir intikam yoluna girer. Ancak bu intikam yolu hiç de kolay olmayacaktır. Keza karşısındaki insanlar hem güçlü hem de büyük nüfuza sahip kişilerdir.

The Terminal List Gain

The Terminal List aksiyona odaklanan bir yapım. Eski bir askerin intikam arzusu adına bir yola çıkması aslında çok da orijinal bir konu değil. Ancak, konu işleyişi bakımından hayli başarılı bir dizi. İntikam hikayeleri demek bolca kavga ve çatışma sahnesi demek. İzleyiciler bu yapımda bu sahneleri bol bol bulacak. Reece’in bir rakibin bağırsaklarını parçalayıp onu astığı Mortal Kombat’tan fırlamış gibi görünen bir sahne bile var. Bu açıdan biraz John Wick ya da Punisher’i de anımsatıyor. The Terminal List izlemek için amazon Prime Video üyesi olmak yeterli. Platformda başka aksiyon yapımları da var ve hepsi de bu türe hayran olan izleyicileri tatmin edecek cinsten. Chris Pratt’in başrolde olduğu bu yapım da aksiyon ihtiyacını sonuna kadar giderecektir.

 

Yorum Yap