İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Amazon Prime Video

The Tick, Amazon Prime Video İzle

The Tick, Amazon Prime Video İzle
+ - 0

The Tick, Amazon Prime Video İzle

The Tick, yani Kene bir zamanlar Show TV ekranlarında da yayınlanan bir çizgi filmden uyarlanmış, süper kahraman dizisi. Açıklanamayan kökenleri ve inanılmaz gücü olan büyük mavi süper kahraman çok zeki olmasa da acayip derecede güçlüdür. The Tick nereli olduğunu, gerçek adını, hatta üzerindeki kostümün bir kıyafet mi yoksa vücudunun bir parçası mı olduğunu bilmiyor. Tek amacı kahramanlık, ancak süper güçlerini bazen aşırı kullanarak büyük sakarlıklar yapıyor. Ama bunların hiçbiri önemli değil. Önemli olan adalettir. Herkesi mutlu ederken her zaman doğru olanı yapmak istiyor. Tek amacı insanlara faydalı olmak.

The Tick, Amazon Prime Video İzle

Kene yani The Tick oldukça neşeli ve bu neşesini etrafa yayabilen bir kahraman. Zaten dizide komedi unsurları da daha fazla ön planda. Tebii her kahraman gibi onun da bir sağ kolu var. Kene’nin yardımcısı Güve, gerçek adıyla Griffin Newman tarafından oynanan Arthur, ortalama bir ofis çalışanı. Tek amacı parasını kazanıp geçinebilmek. Fakat, o da yaşadığı hayattan pek memnun değil. Babası çok ünlü bir kötü olan The Terror tarafından öldürülünce bu durum onda bir travmaya neden oluyor ve ne kadar büyürse büyüsün bunu aşamıyor. Güve, Kene’ye aslında bir yardımcıdan çok bir bakıcı gibi davranıyor. Çünkü, o muazzam gücü kontrol etmenin zor olduğunu kendisi de biliyor.

The Tick, Amazon Prime Video İzle

Arthur, bugüne kadar, tüm kanıtlar aksini göstermesine rağmen Terörün hala var olduğuna ikna olan bir adam. The Terror’un peşine düşmek istiyor, ancak yeteri kadar güçlü değil. The Tick evreninde başka süper kahramanlar da var ve The Terror bunlardan biri tarafından yenilince herkes öldüğünü düşünmüştü. Ancak, Arthur gerçeğe ulaşmayı başarıyor. İhtiyacı olan kas gücüne de elbette The Tick sahip. Kız kardeşi Dot (Valorie Curry), onun gayri resmi bakıcısıdır. Arthur’un iyi olduğundan emin olmak için kendi isteklerinden fedakarlık ediyor ve ona her gün “Normal, normalin yaptığı şeydir” diye hatırlatıyor. the Tick2in ortaya çıkışı ablasının da pek hoşuna gitmiyor.

The Tick, Amazon Prime Video İzle

The Tick Arthur’a, ailesinin beklediği ortalama insandan daha fazlası olması için ilham veriyor ve onu yardımcısı yapıyor. Hatta, bir güve kostümü bile buluyorlar. Böylece bu muhteşem ikili suçla savaşmaya başlıyor. Arthur’un asıl amacı The Terror’ü bulup intikam almak ancak bu yolda karşılarına başka kötüler de çıkıyor ve onlarla mücadele etmek zorunda kalıyorlar. Sonunda Güve’nin tüm teorilerinin gerçek olduğunu anlıyoruz. The Terror gerçekten yaşıyor ve yeni ve çok daha kötü planları var. Kene ve Güve’nin onu durdurması gerekiyor. The Tick izlemek için Amazon Prime üyesi olmak gerekiyor. Prime Video içerik açısından çok zengin olmasa da hem fiyat hem de bünyesinde yer alan dizi ve filmlerin kalitesi açısından gayet orantılı bir platform.

The Tick, Amazon Prime Video İzle

Yorum Yap