İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Tolgshow Filtresiz

Tolgshow Filtresiz 3. Bölüm

Tolgshow Filtresiz 3. Bölüm
+ - 0

Tolgshow Filtresiz

Tolgshow Filtresiz (3. Bölüm)

İzlemek İçin Tıklayın

Türkiye’de ve Dünya’da en iyi Dijital platform olarak yayın hayatına hızlı bir giriş yaparak, Türkiye’nin en iyi, Dünya’nın da en iyileri arasına girmekte olan EXXEN‘de bulunan TOLGSHOW Programı sizleri eğlendirecektir.

TOLGSHOW

Tolga Çevik’in yarattığı efsane program Tolgshow’u Exxen üzerinden izleme şansına sahipsiniz. Bir tiyatro sahnesinde, yönetmenden (Fırat Danış) aldığı komutlar ile doğaçlama gösteri sunarak izleyenleri gülmekten kıran Tolga Çevik yeni sezonda Exxen platformu ile insanları güldürmeye devam ediyor. Skeç& Talk Show programı olan içerik yeni dönemde Acun Ilıcalı ile ortak iş yapıyor.

Exxen 2021 Ocak ayında yayına girdi. Türk İçerik Dijital Platformu olan Exxen hem yeni içerikler üretiyor, hem de eski tutan formatları satın almaya devam ediyor. Tolga Çevik’i de bünyesinde dahil eden Exxen’in bu adımı oldukça iddialı olduğunu gösterdi.

Tolga Çevik Kimdir?

12 Mart 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen komedyen 1996 senesinde Centra Missouri State Üniversitesinde Tiyatro eğitimi gördü. Bu süreçte Robin Willams’tan eğitim alan başarılı oyuncu Vizontele filminde aldığı rolle tanındı. Bunun haricinde Organize İşler, Avrupa Yakası gibi önemli projelerde yer aldı. Sonrasında diziden ayrıldı ve kendi hazırladığı Komedi Dükkanı programına ağırlık verdi. Porgam sonrasında Arkadaşım Hoş geldin olarak devam etti. Şu anda TOLGSHOW adı ile aynı konsept devam ediyor. Tolga Çevik aynı zamanda BKM üyesidir. Pek çok yapımda Yılmaz Erdoğan ile çalıştı.

Tolgsow İzle

TOLGSHOW aynı zamdan biletli olarak da izleyici ağırlamaktadır. Farklı sahnelerde Şovlarına devam eden yayını Exxen üzerinden izlemeniz mümkündür. Exxen Platformu kaliteli içerikleri sizlere sunmaya devam ediyor. Siz de bu yayınları sitemiz üzerinden çok rahat bir şekilde izleme şansına sahip olabilirsiniz. TolgShow daha öncesinde pek çok farklı kanalda izleyenleri ile buluştu. Reyting rekorları kıran yapımda Tolga Çevik’in doğaçlama gösterisine şahit olacaksanız. Seyircileri interaktif bir şekilde sahneye davet ederek onları da skeçlerinin bir parçası yapan usta isim gülmekten kırıp geçirmeye devam ediyor. Exxen ise Tolgshow Filtresiz ismi ile yer alıyor.

Tolgshow her hafta 1 bölüm yayınlamaktadır. Bölümler 1 saat civarındadır. Oldukça eğlenceli gösteriler olduğunu ifade edebiliriz. Filtresiz olarak yayınladığı için daha özgür bir alan sağlanmıştır. Tiyatro izleyicileri ile interaktif bir iletişim hakimdir. Tolga Çevik doğaçlama konusunda ustalığını sahnede sürdürmektedir. Siz de bu yayınları Exxen üzerinden rahat bir şekilde izleyebilirsiniz. Exxen.com giriş yaptıktan sonra uygun fiyatlara izleme seçenekleri vardır. Sitede Tüm TolgShow bölümleri yer almaktadır. Eski Showları da izlemek istemeniz halinde bunu tercih edebilirsiniz.

TolgShow Hangi Kanalda?

Tolga Çeviğin eşsiz bir Şovu olan TolgShow farklı kanallardan izleyenleri ile buluşuyordu. Bu sene de yayın hayatına devam edeceğini ifade etmesi ardından bunun hangi kanalda olacağı büyük bir merak konusu oldu. Acun Ilıcalı ile anlaşma sağlayan Tolga Çevik Exxen platformunda insanlarla buluşuyor. Fırat Danış’ın yönetmen görev ile yaptığı yönlendirmeler ve Tolga Çevik’in buna verdiği reaksiyonlar senelerdir insanları güldürmeye devam ediyor. Siz de bu muhteşem gösteriye katılmak için Exxen’e dahil olabilirsiniz. Aynı zamanda sahne üzerinden de bu programı izlemeniz mümkündür.

Exxen Nedir?

Exxen bir çok içeriği üyeleri ile paylaşan bir Dijital Platformdur. Netflix’e olan büyük talep Türk girişimcileri de harekete geçirdi. TV 8’in de sahibi olan Acun Ilıcalı bu anlamda büyük bir adım atarak 900 milyon TL harcayarak Exxen’i yayın hayatına soktu. Exxen 1 Ocak 2021’den bu yana kapsamlı içerik seçenekleri ile hizmet vermeye devam ediyor. İçerikleri izlemek için aylık ya da yıllık üyelik satın alabilirsiniz. Farklı satın alma seçenekleri bulunmaktadır.

Exxen Fiyatı Ne Kadar?

Exxen’e üye olmak isteyenler ile olarak exxen.com adresine giriş yapmalıdır. Siteye erişim kurduktan sonra rahat bir şekilde üye olabilirsiniz. 1 hafta deneme sürümünden ücretsiz bir şekilde yararlanmanız mümkündür. Aylık abonelik için ise 2 adet seçenek yer almaktadır. Reklamlı 9,90 TL, reklamsız ise 19,90 TL’den aylık üyelik alabiliyorsunuz. Bunun haricinde yıllık paketler de bulunuyor.

Exxen ile alakalı merak ettiklerinizi sitemiz üzerinden takip etmeye devam edin. Bir çok yeni içeriği sizlere sunan platform bunu etkin bir şekilde yapmaya devam ediyor. Kahkaha tufanı olan programlar, diziler, belgeseller ve çok daha fazlası sitede yer almaktadır. En güvenilir yapımlar için Exxen’e üye olun ve tüm seçenekleri değerlendirmeye başlayın.

Tolgshow Filtresiz 3. Bölüm İzle, Tolgshow Filtresiz Video izle, Tolgshow Filtresiz Yeni Sezon Tek Parça, Tolgshow Filtresiz Exxen 3. Bölüm Seyret, Exxen izle, Exxen Full Dizi İzle, Tolga Çevik, Fırat Parlak

Yorum Yap