İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Tolgshow Yeni Bölümleri Nasıl İzlenir?

Tolgshow Yeni Bölümleri Nasıl İzlenir?
+ - 0

Türkiye’de komedyen denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Tolga Çevik’in Show programı olan Tolgshow’un yeni bölümleri internet üzerinden yayınlanıyor. Peki, Tolgshow yeni bölümleri nereden izlenebilir? Gelin bu sorunun cevabına bakalım.

Tüm dünya ülkelerinde o ülkenin geneli tarafından sevilen, saygı görülen ve beğenilen yetenekli insanlar bulunmaktadır. Bu insanlar arasında özellikle komedyenler ayrı bir yere sahiptir. Çünkü günümüzde insanların en çok aradığı şey güzel vakit geçirmek, hayatın özellikle psikolojik yorgunluğunu atmak ve en önemlisi de gülmek. Bu saymış olduğumuz 3 hususu bir arada insanlara sunmayı başarabilen komedyenler, çok sevilmekte ve saygı görmektedir. Türkiye’de de bakıldığında çok değerli komedyenlerin olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Bu komedyenlerden biri de Tolga Çevik’tir. Bugüne kadar sayısız gerek tiyatro gerekse de televizyon gösterisiyle insanların karşısına çıkan Tolga Çevik, hemen her gösterisinde insanları kahkaha boğmasıyla herkesin gönlünde taht kurmuştur. Tolga Çevik’in yıllardan beri televizyonda yaptığı ve hepimizin beğenerek izlediği yapımlar herkesin aklındadır. Bu yapımlardan sonuncusu olan Tolgshow, geçtiğimiz senelerde Fox TV’de 1 sezon yayınlanmış ve daha sonra yayın hayatına devam etmemişti. Şimdi ise Tolgshow internet üzerinden yeni bölümlerini izleyicileriyle buluşturmaya başlamış durumda. Tolgshow’un yeni bölümlerinden bahsetmeden önce dilerseniz kısaca Tolga Çevik kimdir sorusuna yanıt verelim.

Tolga Çevik Kimdir?

12 Mayıs 1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tolga Çevik, oyunculuk ve tiyatro eğitimini Central Missoouri State University’den almıştır. Bu üniversitede eğitim aldığı yıllarda Amerikalı ünlü aktör Robin Williams’tan eğitim alma fırsatına sahip olan Tolga Çevik, aldığı bu eğitimlerle tiyatro ve oyunculuk alanında kendisini geliştirmiştir. Tolga Çevik’in adını ilk duyurduğu yapım Vizontele olarak bilinmektedir. Replikleri hala dilden dile dolaşan efsane yapım Vizontele’den sonra Tolga Çevik; Organize işler ve Avrupa Yakası gibi işlerde de rol alarak adını daha çok duyurmayı başarmıştır.

Avrupa Yakası dizisinde belli bir süre oynadıktan sonra kendi isteğiyle diziden ayrılan Tolga Çevik, tiyatro ve komedinin birleştiği, kendisinin başrolde yer aldığı bir yapım olan Komedi Dükkanı ile tekrar TV seyircisinin karşısına çıkmıştır. Komedi Dükkanı’ndan sonra bu yapıma benzer bir yapım olan Arkadaşım Hoşgeldin ile karşımıza çıkan Tolga Çevik’in TV ekranlarında boy gösterdiği son yapım Tolgshow’dur. Kendisi gibi Türkiye’nin değerli bir başka komedyeni olan Cem Yılmaz’ın kardeşi Özge Yılmaz ile evlenen Tolga Çevik’in bu evlilikten dünyaya gelmiş iki çocuğu bulunmakta.

TOLGSHOW Hakkında

Tolga Çevik’in izleyicilerin karşısına çıktığı son yapım olan Tolgshow, yine daha önceki yapımlar gibi izleyicileri kırıp geçirmeyi başarmaktadır. İki farklı devreden oluşan Tolgshow’un ilk devresinde yönetmen rolünde olan Fırat Parlak, Tolga Çevik’ten talk show yapmasını istemektedir. Fakat Tolga Çevik bunu yapmaya pek gönüllü değildir. Bu devrede birbirinden farklı konuklar gelmekte ve o konuklarla birlikte Arkadaşım olan Tolga Çevik, talk Show yapmaya çalışmaktadır. Bu devrede yaşananlar hem izleyiciyi gülüp geçirirken diğer yandan talk Show programlarının ne kadar bayağı ve saçma olduğuna dair alt mesaj içermektedir. Tolgshow’un ikinci devresinde ise yönetmen, Tolga Çevik ile birlikte bir film çekmeye çalışmaktadır. Absürt senaryoya sahip bu filmin çekimi sırasında da çok komik anlar yaşanmaktadır. Tolgshow’un internette yayınlanan yeni bölümlerinde talk Show kısmı kaldırılmıştır. Gelen ünlü isimlerle birlikte film çekilmeye çalışılmaktadır.

Tolgshow Nereden İzlenebilir?

Televizyonda yayınlandıktan sonra şu anda internet üzerinden yayınlanmaya başlanan Tolgshow’un internette yayınlanmasının en büyük artısı tamamen sansürsüz olmasıdır. Yani Tolgshow’un internette yayınlanan versiyonlarında tabiri caizse bip sesleriyle karşılaşmayacaksınız. Peki, nereden izlenebilir? Acun Medya’nın bu yıl yayına giren dijital platformu olan Exxen üzerinden Tolgshow’u filtresiz yani sansürsüz şekilde izleyebilirsiniz. 10 Lira ile 20 lira arasında değişebilen aylık ücretlerle abonelik seçenekleri sunan Exxen’de her Cumartesi günü Tolgshow’un yeni bölümleri yayımlanmaktadır. Exxen platformu üzerinde Tolgshow’un yanı sıra daha pek çok özel dizi ve Show programlarını da izleyebileceğinizi belirtelim. Exxen platformunu incelemek ve Tolgshow’u izlemeye başlamak için exxen.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap