İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Netflix Dizi

Top Boy Netflix İzle

Top Boy Netflix İzle
+ - 0

uyuşturucu ve uyuşturucu çeteleri konulu dramalar ve filmler her zaman ilgi çekmiştir. Netflix de bunu sonuna kadar kullanıyor. Top Boy dizisi de bu konuyu ele alan, Londra sokaklarında geçen ve bize bu büyüleyici şehrin farklı bir yüzünü gösteren yapımlardan biri. İlk sezonu büyük ilgi toplayan dizinin ikinci sezonuna güçlü isimler ile takviyeler yapıldı ve en az ilk sezon kadar başarılı olacağı da böylece tescillenmiş oldu. Top Boy, her zaman sağlam bir suç draması olmuştur ve Londra’nın  sokaklarındaki hayatı ham ve otantik bir mercekle tasvir etmiştir. Aslında farklı bir platformda yayınlanıyordu ancak Netflix daha sonra Top Boy’un haklarını aldı.

Top Boy İzle

Daha büyük bir bütçe ve hedeflerle Top Boy Netflix bünyesinde çok daha fazla popüler olma şansını yakaladı. Geçiş sürecinde kısa bir ara verilmişti ancak, ekranlara dönmesi çok uzun sürmedi. Tüm tanıdık karakterler geri dönerken hikaye yeni karakterlerin de eklenmesiyle daha geniş bir alana yayıldı. Ayrıca hikayenin kahramanı olan bu gençlerin hayatlarını nasıl sürdürdüklerine dair bir yaşam kesiti olarak hizmet ediyor.. Bu sezon, Dushane imparatorluğunu genişletirken, Jamie’nin hapishaneden serbest bırakılmasıyla başlıyor. Daha fazla kazanmak için için gözünü Fas ve İspanya’ya dikiyor. Tabii eğer konu uyuşturucuysa yeni mekanlar birçok yeni sorun anlamına da geliyor.

Top Boy Seyret

İş yaptığınız bölgenin dışına çıktığınızda o bölgede hazır bulunan diğer çeteler ve yine o bölgenin emniyet güçleri de düşmanlarınız arasında yer alıyor. Dushane tüm bunlarla mücadele etmek zorunda kalıyor ve bu da şiddetin dozunu biraz arttırıyor. Yeni sezonun şiddet skalası ilk sezona göre bir hayli yüksek. İzleyicilerin sevdikleri karakterler olan Amma ve Jaime de yaşanan aksiliklerden payını alıyor. Hatta Amma’yı bir aile trajedisi de bekliyor diyebiliriz. Bu arada Shelley, manikür salonunda çalışmaya devam ediyor, fakat geçmişi onu asla rahat bırakacakmış gibi durmuyor. Aksiyon dozajı biraz daha artıyor ve hemen tüm karakterleri temel noktası hemen hemen aynı olan problemlerin içinde buluyoruz.

Top Boy Ücretsiz İzle 

Bu sezonda eskisi kadar polis göremiyoruz. Konu genel olarak çete hesaplaşmaları ve karakterlerin günlük yaşamları içerisinde ilerliyor. Ayrıca ruh durumlarına da büyük önem verilmiş. İzleyicilere göre özellikle de Jamie’nin karakter gelişimini izlemek epey heyecanlı. Harika oyunculuk, sıkı, özgün bir senaryo ve bazı şok edici dönüşler ile Top Boy, kendisini değerli bir suç draması olarak sağlamlaştırıyor. İzleyenler şimdiden üçüncü sezon için beklentiye girdi bile, ancak Netflix’in ne yapacağı belli olmaz. Bazen tutmuş ve sevilen dizileri bile farklı sebeplerden dolayı yayından kaldırabiliyor. Top Boy izlemek için Netflix üyesi olmak gerekiyor. Dizinin iki sezonu da şu anda yayında ve Türk izleyicilerin de beğenisine sunulmuş durumda. Konuyla alakalı olanlar için güzel bir alternatif.

Yorum Yap