Traces Gain Izle

Traces, Gain İzle

Gain İzle Ağu 29, 2022 Yorum Yok

Gain platformu BBC First dizilerini yayınlayarak güzel bir iş gerçekleştirdi. Birçok kaliteli dizi artık izleyiciye sunulmuş durumda. Bunlardan biri de kuşkusuz Traces. Hem konusu hem de oyunculuklarıyla izleyenleri etkileyen bir Britanya yapımı. Gizem ve gerilim türündeki dizinin ilk sezonu Gain’de yayında ve meraklılarını bekliyor. İngiliz yapımları yavaş yavaş dünyada hak ettiği yeri almaya başlıyor. Zaten, birçok ABD yapımında İngiliz oyuncular başroldeyken artık kendi projeleri de ön plana çıkmaya başlıyor. Özellikle BBC bu konuya büyük yatırım yapıyor. Sherlock ile zirveye ulaşan popülarite hiç de yakın zamanda sönecekmiş gibi durmuyor.

Traces İzle

Traces de hayli başarılı bir yapım. Amelia Bullmore ve Val McDermid tarafından yaratılan ve Bullmore tarafından yazılan Traces’in arkasında ilginç bir fikir var: Bir kadın, adli tıp uzmanı patronundan neredeyse 20 yıl önce annesini kimin öldürdüğünü bulmasına yardım etmesini istiyor. Dizinin ana konusu bu. Ancak, her bölüm farklı olaylar ve cinayetler de çözülmeye çalışılıyor. Hikaye her ne kadar kopuk gibi olsa da aslında öyle değil. Ana hikayenin içerisine yan hikayeler serpiştirilmiş durumda. Bu da diziyi tekdüzelikten kurtarıyor. Her ne kadar farklı bir vaka çözülüyor olsa da izleyicinin aklında bir yerlerde 20 yıl önceki cinayetin sırrı ve gizemi daima korunuyor.

Traces Ücretsiz İzle

Emma, ​​annesinin cinayetinin temeline inmesine yardım edebilecek her türlü kişiye açık. Bunu yaparken kendisi de işini gücünü bırakmıyor tabii. dosyaları çözmek için var gücüyle çalışıyor. Bölümler ilerledikçe ana karakter olan Emma’nın öyküsü daha fazla yer almaya başlıyor. Ancak, bu yavaş yavaş gerçekleşiyor. Traces, geçmişleri oldukça sağlam bir şekilde kurulmuş karakterlerle kesinlikle gergin, ilginç bir gizem oluşturuyor. Bu da dizide merak unsurunun artmasını sağlıyor. Gizem ve gerilim türünü seven izleyiciler için gayet güzel bir seçenek olabilir. Breaking Bad ve Better Call Saul’da Lydia Rodarte-Quayle rolüyle tanınan Fraser, Sarah diziyi tek başına alıp götürüyor diyebiliriz. Diğer oyuncular da gayet başarılı ve işlerini en iyi şekilde gerçekleştirmişler.

Traces Bedava izle

Traces’in özünde ilginç bir gizem ve ilk bölümün sonunda biraz derinlik gösteren bir grup ana karakter var. Bölümler ilerledikçe onları daha iyi tanıma şansına erişiyoruz. Hepsinin de hikaye içerisinde önemli yerleri var. 20 yıl önce işlenen bir cinayetin aydınlatılması elbette kolay değil. Çünkü günümüzde sahip olduğumuz bazı imkanlar o yıllarda yoktu. Fakat, işin peşine düşen adli tıpçılar izleyenlere harika anlar yaşatıyor. Dizi bu açıdan oldukça başarılı. İzleyiciyi kendisine çekmeyi biliyor. Traces izlemek için Gain abonesi olmak yeterli. Gain yerli dijital yayın platformlarımızdan biri. Genel olarak da yerli yapımlara daha yoğun yer verirken BBC First dizilerini yayınlama hamlesi izleyici için oldukça iyi oldu. İngiliz yapımı pek çok dizi meraklılarını bekliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap