İlginizi Çekebilir
Sahipli-3-600x338
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi izle

True Beauty dizi izle

True Beauty dizi izle
+ - 0

True Beauty

K-Drama yani Kore dizileri günümüzde epey popüler. Sadece dünyada değil ülkemizde de büyük ilgi görüyorlar. Bunun nedenlerinden biri de K-Pop sayesinde Kore’ye olan ilgi ve alaka. Kore diziler ve müzik sayesinde ülkesinin tanıtımını çok iyi gerçekleştiriyor. Hatta, dünyaya dizi pazarlama konusunda da rakiplerimizden biri haline gelmiş durumda. Kore birçok farklı konuda dizi yapıyor. Maceradan fantastik yapımlara, korkudan romantik komedilere kadar birçok Kore yapımı dizi bulmak ve izlemek mümkün. Bu yapımlar arasında en çok ilgi ve beğeni toplayanlardan biri de kuşkusuz True Beauty. Dramanın şimdiden kendisine has bir hayran kitlesi mevcut.

True Beauty dizi izle

True Beauty, makyajsız asla yakalanmamak için elinden geleni yapan liseli bir kız (Moon Ga Young) ve onun gerçek yüzünü gören tek erkek (Cha Eun Woo) hakkında romantik bir komedi. Moon Ga Young, Lim Joo Gyung’u oynuyor. Gerçek yüzünü gizlemek için sonunda makyaj sanatında ustalaşmasına neden olan görünüşü nedeniyle alay edilen ve zorbalık görmüş olan genç bir lise öğrencisi. Gerçek yüzünü kimsenin görmemesi için elinden geleni yapıyor. Fakat bu sırrı fazla saklayamıyor. Başka bir öğrenci onu görüyor ve genç kız herkese söyleyeceğinden endişeleniyor. Cha Eun Woo, Lee Su Ho karakterini canlandırıyor. Yakışıklı ama etrafındakilere soğuk davranıyor. Ayrıca geçmişindeki olaylardan dolayı derin bir acı taşıyor.

True Beauty bölümleri izle

Joo Gyung ile tanıştığında ve onun çıplak yüzünü görmüş olmasına rağmen ondan hoşlandığında dünyası biraz aydınlanıyor. Han Seo Joon olarak Hwang yer alıyor. Havalı bir kötü çocuk olarak bilinir ama aslında çok kibardır. Su Ho ile bir geçmişi var ve ardından Joo Gyung ile bir aşk üçgenine giriyor. True Beauty sadece eğlenceli bir drama. Çok fazla sanatsal içeriğe sahip bir yapım değil. Deyimi yerindeyse çerezlik bir dizi. Hikaye oldukça hızlı ve akıcı bir şekilde ilerliyor. Bu da sıkıcılığı ortadan kaldırıyor. Eğlenceli ve ilgi çekici hikayesiyle özellikle gençlerin ilgisini çekecek türden bir yapım. Özellikle de Kore dizilerine ve kültürüne aşina olanların epey beğendiği bir seri.

True Beauty izle

Joo Gyung ve Su Ho arasında bol bol çekişme ve birçok anlamlı an gördüğümüz için romantizm eğlenceli. Duygularını paylaşmakla aynı fikirde olmaları biraz zaman alıyor ama izlemesi eğlenceli bir yolculuk. Sonra ilişkilerinin oldukça güzel bir şekilde geliştiğini görüyoruz. İnsanı mutlu eden, sıcak bir yapısı var. Joo Gyung ve Su Ho’nun bireysel hikayeleri de gaye ilgi çekici. Joo Gyung, görünüşü yüzünden zorbalığa uğruyor ve bunu görmek izleyenleri üzüyor. Makyaj yapmayı öğrenerek kendini bu durumdan kurtarabiliyor. Ana erkek karakterimizin de hikaye içerisinde gelişimini izliyoruz. Acısının bir kısmını keşfetmek ve geçmişinde arkadaşları ve ailesini içeren olaylarla uzlaşması gerektiğini görmek güzel. True Beauty izlemek için legal bir yerli platform bulunmamakta. İzlemek isteyenlerin ufak bir araştırma yapması gerekiyor.

 

Yorum Yap