İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Disney Plus

Turner & Hooch, Disney Plus İzle

Turner & Hooch, Disney Plus İzle
+ - 0

Turner & Hooch aslında bir çocuk filmiydi. Ülkemizde Dikkat Köpek Var adı ile televizyon kanallarında yayınlanmıştır. Şimdi ise bir dizi halinde Disney Plus platformunda yer alıyor. 1989 filminin büyüleyici bir devamı niteliğinde. Yeni Turner & Hooch orijinal filmin komedi tonunu koruyor. Filmde Tom Hanks yer almıştı. Burada da oğlunun maceralarını izliyoruz. Kendisi diziye göre bir süre önce hayatını kaybetmiş. Oğlu rolündeki Josh Peck de bir polis ve onun yanında da köpek bir ortağı var. Köpek ona kız kardeşi tarafından babamızdan kalan hatıra diye getiriliyor.

Turner & Hooch İzle

Hooch yaramaz bir köpek. Evi mahvediyor. Sahibi Scott ise pek de köpek bakacak bir adama benzemiyor. İkili arasında öncelikle dostluktan çok karşılıklı bir güç savaşı başlıyor. Scott bu köpeği eğitebilmek için K9 eğitmeni Erica’dan yardım istemek zorunda kalıyor. Keza, Hooch genç adama işyerinde de sıkıntılar çıkarıyor. Erica ilk görüşte Scott’a aşık oluyor. Bu aşk olayı izleyiciye göre çok hızlı gerçekleşen bir hadiseymiş gibi görünebilir. Ancak, dizide romantizm de lazım ve Erica’nın duyguları bu konuda hızlı bir başlangıç yapmamızı sağlıyor. Bu sırada Tom Hanks’in canlandırdığı baba karakterinin ölümü hakkında bazı sır perdeleri ortaya çıkıyor. Her ne kadar kalp krizi dense de bu ölüm kalp krizi sebepli olmayabilir.

Turner & Hooch Seyret

Scott babasının öldürülmüş olabileceğini anlıyor. Çünkü ölmeden önce belirli olaylar hakkında çok derin araştırmalar yapmış ve geride bir sürü belge bırakmış. Tüm bunları ortağı Laura keşfediyor. Yaşlı adamın küçük bir kasaba dedektifi olmasına rağmen, potansiyel olarak büyük bir dava hakkında bazı dosyalar biriktirdiğini ve kalp krizine atfedilen ölümünün o kadar da doğal olmayabileceğini keşfediyor. Diziyi bu konuda temellendirmiş olsalar da genel olarak Hooch ve Scott’ın başına açtığı dertler ön planda. Erica Scott’ın hayvan davranışlarını yanlış anladığını açıklıyor ve öğrenirseniz Hooch’un gerçekten çok yardımcı olduğu ortaya çıkıyor. Aksiyondan çok bu tarz komedi sahnelerini izlemek zorunda kalıyoruz. Filmde aksiyon daha fazlaydı.

Turner & Hooch Ücretsiz İzle

Turner & Hooch bir polisiye komedi dizisi. Ancak, işin polisiye kısmını çok fazla göremiyoruz. Çocuk izleyiciler için yapılmış olsa da orijinal filmin her yaştan izleyicisi vardı. Bu dizide yaşı biraz daha genç bir kitle hedef olarak belirlenmiş. Dizide bolca salya da mevcut. Bu durum epey abartılmış ve zaman zaman rahatsız edici olabiliyor. Köpek elbette çok sevimli ancak bu tarz şeylerin sürekli ekranda göze sokulması çok da estetik durmuyor. Dizi 40-45 dakikalık bölümlerden oluşuyor ve bu süre yaşanan olaylar için uzunmuş gibi duruyor. Turner & Hooch izlemek için Disney Plus üyesi olmak yeterli. Fakat platformda harcayacağınız zamana değecek çok farklı yapımlar da mevcut. Onlara da şans vermek isteyebilirsiniz.

Yorum Yap