İlginizi Çekebilir
Akrep 16 Bolum Izle
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi izle

Üç Kuruş 1. Bölüm İzle

Üç Kuruş 1. Bölüm İzle
+ - 0

Üç Kuruş 1. Bölüm İzle

 

Show Tv’nin ses getirmeyi planladığı yeni dizilerinden biri olmaya yol koyan Üç Kuruş 1. bölüm televizyonlarda yayınlandı. Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Nesrin Cavadzade’nin baş rollerini üstlendiği Üç Kuruş ilk bölüm tek parça olmak üzere internete yüklendi. İşte 1 Kasım 2021 zamanında yayına giren Üç Kuruş ilk bölümüyle canlı olarak izle..

Üç Kuruş dizisinin konusu nedir?

Üç Kuruş dizisi bir seri katil olan İrfan’ın yapmış olduğu cinayet bölümüyle diziye başlıyor. İrfan kurbanının canına kıydıktan sonra üstüne 3 kuruş fırlatıyor. Dizi ismini bu olay ve şekilden alıyor. Daha sonraları ise polis kurumunun renkli bir organizasyon ile bir binanın alt bölümünde kumarhane çalıştıran Kartal’ı yakaladığı bölümleri izleyeceğiz. Kartal ve ailesinin yaşamakta olduğu semtin hikayesi de bu programda oldukça geniş bir zamana yer tutacak. Kartal ile İrfan’ın arasındaki ilişki ise dizinin asıl konularından birini oluşturacak.

Üç Kuruş İçeriğine ulaşmak için Lütfen Show TV Tıklayınız.

İzleyicilerini şimdiden merak içerisinde bırakan dizi, öngörüldüğüne göre reytingleri sallayacağı benziyor. Gerek konu olarak olsun, gerek ise işleyiş bakımında çukuru, ramoyu andıran bir diziye benziyor. Daha ilk bölümden güzel bir izleyici kitlesi oluşturan üç kuruş ileri ki bölümlerde bakalım bizlere neler gösterecek. Herkesin ilk günden ilgi odağı olan yeni dizide oyuncularından üstün başarıları ve kaliteli olmaları gerekecek ki dizi daha ilk bölümden bu kadar ilgi topladı.

 

 

 

Yorum Yap