İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog

Üç Kuruş izle

Üç Kuruş izle
+ - 0

Üç Kuruş Show TV 

Ay Yapım dizileri genelde en çok izlenen diziler arasında yer alıyor. Senaryo konusunda başarılı bir ekibe sahipler. Senaryolar sürükleyici olunca da izleyicinin beğenisi kaçınılmaz oluyor. Yıllardır televizyon izleyicisi tarafından beğenilen, yani tutan birçok diziye imza attılar ve atmaya da devam ediyorlar. Hemen hemen her kanalla çalışmış bir yapım şirketi. Oyuncu seçimlerine de azami dikkat ediliyor. İddialı diziler için kadronun da sağlam olması kaçınılmaz bir özellik. Casting konusunda da epey iyi çalışıyorlar. Diziler tuttukça bir sonraki yapımlarda kalite de artıyor. Rakipleri de aynı kaliteyi yakalamak isteyince elbette bundan izleyici karlı çıkıyor. Televizyon ekranlarında gayet iyi yapımlar izleme şansına erişiyorlar.

Üç Kuruş izle

ilk bölümü 1 Kasım 2021 tarihinde yayınlanan Üç Kuruş dizisi de Ay Yapım’ın son işlerinden. Dizinin yönetmeni Sinan Öztürk. Senaryo ise Murat Uyurkulak ve Damla Serim’e ait. Polisiye içerikli dizi özellikle konusuyla dikkat çekiyor. Dizide Romanların da hayatına geniş yer veriliyor. Keza ana karakterlerden biri olan Kartal Roman mahallesinde yaşıyor. Kartal’ın karşısında ise bir polis memuru olan Efe var. Dizide genellikle bu iki karakter arasındaki kovalamaca ve mücadele anlatılıyor. Tabii, yan karakterler de diziye ayrı bir hava katıyor. Her karakter çok iyi işlenmiş ve oyuncular da rollerini gerçekleştirmede epey başarılı. Kadroda birçok ünlü ve sevilen kişi yer alıyor.

Üç Kuruş son bölüm izle

Dizi Nişantaşı ve Balat bölgesinde çekiliyor. Dizinin ana mekanı olan Çıngıraklı Mahallesi de Balat’ta yer alan bir muhit. Kartal karakteri Çıngıraklı’nın koruyucusu konumundadır ve ondan habersiz kuş bile uçmaz. Mahalledeki herkes Kartal’a aşırı saygı duymaktadır. Kendisi bir sabıkalıdır ve polisin de gözü her zaman Kartal’ın üzerindedir. Fakat, Kartal mahallesini korumaya devam etmektedir. Kartal polisin gözünde bir çete lideri, mafya babasıdır. Kartal’ın karşısında her zaman gözü kara bir polis olan Efe vardır. İkili yıllardır bir kovalamaca oyunu içerisindedir. Bu oyunu kah Kartal kah Efe kazanmaktadır. Birbirlerinden nefret etseler de aslında içten içe saygı da duyarlar.

 

Fakat, Çıngıraklı’da işlenen bir cinayet sonrası bu ikili arasındaki ilişki tamamen farklı bir boyut kazanır. İkisi de failin kim olduğunu bulmak ister ve kendi yöntemleriyle olayın üzerine giderler. Fakat, araştırmalar ilerledikçe bu işin sıradan bir cinayet vakası olmadığını anlarlar. İşin ucu çok büyük ve çok farklı hadiselere zemin hazırlayacaktır. İkili yine de katili bulma çalışmalarından vazgeçmezler. Olaylar da bu cinayet etrafında gelişmeye devam eder. Dizide kartal karakterini ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu canlandırıyor. Efe rolünde ise Ekin Koç yer alıyor. Diren Polatoğulları İrfan, Nesrin Cevadzade Bahar, Cihan Canova ise Oktay karakteriyle karşımıza çıkıyor. Dizide ayrıca Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Damla Makar, Melissa Yıldırımer gibi oyuncular da farklı rollerde yeteneklerini sergiliyor.

 

Üç Kuruş izlemek için sadece pazartesi günleri Show TV ekranları karşısında yerinizi almanız yeterli. Dizi dijital bir platformda değil, Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Yayın saati ise 20.00. Ana haberlerin hemen ardından yeni bölüm başlıyor.

Lütfen izlemek için Show TV Tıklayınız.

 

Yorum Yap