İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Ücretsiz Programsız Film ve Dizi İndirme

Ücretsiz Programsız Film ve Dizi İndirme

free-movie-download-websites-list2

ÜCRETSİZ PROGRAMSIZ FİLM VE DİZİ İNDİRME

Günümüzde her ne kadar film ve dizi indirme alternatiflerinin sayılarında büyük bir artış yaşanmış olsa da film ve dizi meraklıları, ücretiz ve ücretsiz programsız film indirme kolay yöntemlerin arayışındadır. Biz de bu yazımızda film ve dizi meraklıları için program kullanmadan ve istediğiniz film ve diziyi nasıl ücretsiz indirebileceği hakkında bilgi vereceğiz.

Uc Browser ile Ücretsiz Film Ve Dizi Nasıl İndirilir?

Film ve dizi meraklılarının kolay ve programsız bir şekilde dizi ve film indirmeleri için UC BROWSER tarayıcısını Bilgisayar, Tablet, Android  ya da İos cihazlarına indirmeleri gerekir. Bu tarayıcıyı Play Store gibi indirme işlemi gerçekleştiren alanlardan ücretsiz indirebilirsiniz. İndirme işlemi gerçekleştirdikten sonra cihazınızda kullanılması programsız film dizi için ayarlardan “bilinmeyen kaynaklara izin ver” butonunu aktif etmelisiniz.

Uc Browser tarayıcısını, cihazınıza kurduktan sonra giriş yaparak, arama kısmında bir film ya da dizi sitesi ismi yazarak indirmek istediğiniz filmin sayfasına ulaşmanız gerekir. Daha sonra indirmek istediğiniz video ya da filmin üzerine tıkayarak, çıkan indirme butonuna tıklamanızın ardından indirme işleminiz kısa süre içinde tamamlanacaktır. Ayrıca indirme butonuna tıklamadan önce ekranda yer alan ayarlar butonundan (360p, 480p, 720p, 1080p) kalite seçimi yapabilirsiniz.

Ücretsiz Programsız Film ve Dizi İndirme

Youtube Film Ve Dizi Nasıl İndirilir?

Milyonlarca film ve dizi meraklısı insan, Youtube de film ve dizi indirmede güçlük çekmektedir. Ancak Youtube de bulunan film ve dizileri ücretsiz ve youtube film indir kolay bir şekilde indirmek çok basittir. Bunun için yapmamız gereken tek şey; Tubemate ya da Youtubego uygulamalarını ücretsiz bir şekilde Google üzerinden indirmek. Bu iki uygulamadan herhangi birini indirmeniz, youtubede yer alan bütün film, dizi ve diğer videoları ücretsiz indirdiniz demektir.

Yorum Yap

Yorum Yap