İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blutv dizi

Ultrastories, Blu TV İzle

Ultrastories, Blu TV İzle
+ - 0

Ultrastories, Blu TV İzle

Tribünde olmak bir tutku. Birçok futbol aşığı daha çocukluklarından itibaren babalarıyla ya da ağabeyleriyle birlikte maçlara gidiyor ve kelimenin tam anlamıyla tribünlerde büyüyor. Blu TV’de yayınlanan Ultrastories de tam olarak bu tribün çocuklarının hayatlarını anlatıyor. Tribünde olmak için büyük bir takımın taraftarı olmanıza ya da gönül verdiğiniz renklerin her yıl şampiyonluğa oynamasına gerek yok. Takımınızı iyi günde de kötü günde de, hatta ikinci lige düşse bile desteklemeniz gerekiyor. Amatör liglerde oynayan pek çok takımın bile kendisine ait bir taraftar kitlesi var. Başarı elbette önemli ve taraftarları mutlu ediyor ve başarısızlık da üzüyor. Ancak, önemli olan tuttuğun takımın her anında yanında olmak.

Ultrastories, Blu TV İzle

Ultrastories özellikle bu taraftar gruplarını anlatıyor. Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor, Gençlerbirliği, Ankaragücü, Karşıyaka, Göztepe ve daha niceleri… Türkiye liglerinde pek çok takımın çok renkli taraftar grupları var. Öyle ki, coşkuları dünyanın en ünlü taraftar grupları ve tribünleriyle yarışır nitelikte. Blu TV’nin Ultrastories’i bu coşkuyu ekranlara taşıyor ve izleyenlere de yaşama imkanı veriyor. Tribün çocuğu olmak hiç de kolay değil. İnsanların destekledikleri takımların maçlarına gecikmemek için neler yaptıkları ve neleri göze aldıklarıyla alakalı onlarca ilginç hikaye mevcut. Bu hikayelerde taraftarların takımlarını nasıl bir aşkla sevdiklerine tanık oluyorsunuz. Kimi zaman gülerken kimi zaman da duygulanıyorsunuz.

Ultrastories, Blu TV İzle

Renk, zevk ve aşk… Tribünleri anlatmak için bu üç kelime yeterli. Ultrastories’de izleyiciler yaşanmış, gerçek tribün hikayelerini dinleme şansına erişiyor. Belgesel niteliğindeki bu yapım yerli dijital platform Blu TV’de izleyenlerle buluşuyor. Takımların hem kendi evlerinde hem de deplasmanlarda oynadıkları maçlar ayrı ayrı önem taşıyor. Programda maç öncesi ve sonrası neler yapıldığı, taraftarların durumları, tribün liderleriyle röportajlar ve her maç tekrarlanan çeşitli ritüeller gösteriliyor. Taraftarlar takımları nereye giderse gitsin peşinden ayrılmıyor. Türkiye’nin her yeri ziyaret ediliyor ve Avrupa maçları söz konusu ise oralara da gidiliyor. İnsanlar aşık oldukları renkler için zamanlarını, paralarını ve hatta bazen sağlıklarını harcamaktan çekinmiyor.

Ultrastories, Blu TV İzle

Taraftar grupları bazılarına göre itici gelse de Ultrastories programı tüm bu önyargıları yıkan bir cinsten. İnsanlar bir şeyleri gönülden seviyor ve onun için uğraşmak istiyorlarsa bu tutkunun önüne hiçbir şey geçemez. Programda da zaten bunu net olarak görüyoruz. Futbol sevdası en içten ve net bir şekilde karşınıza çıkıyor. Belgeselde anlatılan tüm öyküler tamamen gerçek ve bunları gerçekten yaşayan insanlar tarafından anlatılıyor. Amigolar, deplasman kültürü, önemli maçlar öncesi kareografiler… Hepsinin nasıl yapıldıkları ayrıntılarıyla anlatılıyor ve tribün liderlerinin taraftarın gözündeki karizmaları da işleniyor. Ultrastories izlemek için Blu TV abonesi olmak gerekiyor. Blu TV aboneliği aylık 24.90 TL gibi bir fiyata denk geliyor. Yıllık aboneliklerde ise bu fiyat düşüyor.

Yorum Yap