İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Vahşi Şeyler

Vahşi Şeyler 9. Bölüm

Vahşi Şeyler 9. Bölüm
+ - 0

Vahşi Şeyler

Vahşi Şeyler (9. Bölüm)

İzlemek İçin Tıklayın

Türkiye’de ve Dünya’da en iyi Dijital platform olarak yayın hayatına hızlı bir giriş yaparak, Türkiye’nin en iyi, Dünya’nın da en iyileri arasına girmekte olan EXXEN‘de bulunan VAHŞİ ŞEYLER Programı sizleri eğlendirecektir.

Vahşi Şeyler

2021’nin ilk günü ile yayın hayatına başlayan Exxen üyelerine sunduğu içerikleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Platform içinde yer alan Vahşi şeyler dikkat çekici konusu ve oyuncuları ile ilk sezonuna devam ediyor. Komedi aksiyon türünün önemli yapımları arasında yer alan dizinin çekimleri İstanbul’da gerçekleşti. İlk sezonu ise 8 bölümden oluşmaktadır.

Exxen sunduğu içerikleri ile ilgi toplamaya devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın son projesi olarak dikkat çeken dijital platform dizi, belgesel, film, talk Show ve Stand Up gibi konu başlıkları altında yepyeni içerikler sunuyor. Vahşi Şeyler dizi de bu anlamda dikkat çekmektedir. Dizinin yönetmeliğini Erkan Tunç, senaryosu ise Alper Alpözgen’e aittir. Yakın bir tarihte vefat eden Alper Alpözgen’e adanan diziyi Exxen üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Vahşi Şeyler İlk Bölüm İzle

Dizi boşanma arifesinde olan karı koca, psikologları ve bir pizza kuryesinin tek mekânda geçen hikayesini anlatıyor. Depo film ve I-content şirketlerinin ortak yapımı olan Vahşi Şeyler dizinin ilk bölümü sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. Ocak ayında yayına gire dizi Exxen platformunun en iddialı yapımları arasında yer almaktadır. Konusu ve senaryosu birçok insanın hayatında dokunmaktadır. Aynı zamanda insanların hayatlarını kolaylaştıracak bilgiler de sunmaktadır.

Evlilik, aşk ve birçok önemli konuyu eğlenceli bir dil ile izleyenlere aktaran dizinin yayın kapağı 24 Aralık 2020 tarihinde çıktı. Dizi evliliğin bir suç ortaklığı olduğunu gösterir. Aksiyon komedi yapımı olması ilginç bir yapım olduğunu gözler önüne seriyor.

Vahşi Şeyler Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosu da son derece ilgi çekicidir. Nurgül Yeşilçay, Hazal Türesan, Aytaç Uşun ve Selim Bayraktar’da oluşan kadro dizinin daha iddialı bir yapım haline gelmesini sağlıyor.

Nurgül Yeşilçay kimdir?

Nurgül Yeşilçay, Asmalı Konak dizisi ise yıldızı parlayan son dönemin en sevilen kadın oyuncularından biridir. 2000’li senelerin ilk döneminden itibaren çok sayıda dizi ve film projesinde yer almıştır. 26 Mart 1976 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen güzel oyuncu ilk ve orta okul eğitimin burada tamamladıktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. 45. Antalya Altın Portakal Film Festivalinde en iyi kadın oyuncu ödülünü Vicdan filmi ile aldı. Aynı zamanda birçok ödüle sahiptir. Vahşi Şeyler dizisinde de oldukça başarılı bir oyunculuk sergilemiştir.

Vahşi Şeyler Konusu

OKB rahatsızlığına sahip olan Şule’nin koca, onu psikoloğu ve en yakın arkadaşı Zerrin ile aldatmaktadır. Bu nedenle boşanmaya karar verir. Sonrasında Şule, Bora, Zerrin ve pizzacı Kuryesi Recep bazı nedenlerden dolayı şiddetli bir yüzleşmeye tanık olurlar. Hafta sonunu birlikte geçirmek zorunda kalan 4’lü birçok konuda tartışma yaşarlar. Boşanmak üzere olan çiftin aşkları bu süreçte tekrar alevlenir.

Vahşi Şeyler Hangi Kanalda?

Her bölümü 15 dakika olan komedi-aksiyon dizisi toplamda 8 bölümden oluşan bir ilk sezona sahiptir. Dizinin ilk sezonuna gelen yoğun ilgi yeni sezonunda geleceği yönünde haberlere neden oldu. Vahşi Şeyler dizini merak edenler ise hangi kanalda yayınladığını tarafımıza çok sık sormaktadır. Diziyi Exxen platformu üzerinden izlemeniz mümkündür. Exxen 2021 senesinin başında yayın hayatına girdi. Birçok başarılı yapıma ev sahipliği yapan Platform bu anlamda önemli adımlar atmaya devam ediyor. Diziyi Exxen’e üye olduktan sonra çok rahat bir şekilde izleyebilirsiniz.

Exxen Nedir?

Exxen başarılı bir Türk projesidir. Dijital içerik üreten platform bunları belirli bir ücret karşılığında izleyenlerine sunmaktadır. Dizi, film, belgesel, talk Show, yarışma ve bir çok farklı seçenekte içerik platform içinde yer almaktadır. TV 8’in de sahibi olan ünlü Türk televizyoncusu Acun Ilıcalı tarafından oluşturulmuştur. İçerisinde yer alan yapımları tekrar tekrar izleme şansına sahipsiniz. Özellikle Netflix’e olan büyük ilgi Türkiye’de de bu anlamda adımlar atılmasına neden oldu.

Exxen Fiyatı Ne Kadar?

Exxen platformu iki paket halinde izleyenlerine sunulmaktadır. Reklamlı ve reklamsız paketleri mevcuttur. Aylık olarak 9,90 TL karşılığında reklamlı paketi satın alabilirsiniz. Reklamsız paket ise aylık 19,90 TL olarak satılmaktadır. Bunun haricinde yıllık paketleri de bulunuyor. Exxen.com adresine giriş yaptıktan sonra güvenilir ödeme seçenekleri ile satın alma işlemini yapabilirsiniz. İlk hafta bedava izleme şansına sahipsiniz.

Vahşi Şeyler 9. Bölüm İzle, Vahşi Şeyler Video izle, Vahşi Şeyler Yeni Sezon Tek Parça, Vahşi Şeyler Exxen 9. Bölüm Seyret, Exxen izle, Exxen Full Dizi İzle, Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Hazal Türesan, Aytaç Uşun

Yorum Yap