1. Ana Sayfa
  2. Gain İzle

Wayne, Gain İzle

Wayne, Gain İzle
+ - 0

Wayne, Gain İzle

Yerli dijital platformlarımızdan biri olan Gain’de çok fazla yabancı dizi yok, ancak olanlar da epey kaliteli ve izlenesi yapımlar. Wayne dizisi de bunlardan biri. İlginç konusu ve oyunculuklarıyla dikkat çeken bir yapım. Dizimizin kahramanı Wayne adında bir gen. Sıradan bir Amerikan genç. Film ve dizilerde benzer birçok karaktere rastlamak mümkün. Okulda sorunu olan, arkadaşlarıyla iyi geçinemeyen, arada sırada kavga eden bir çocuk. Ancak, Wayne’in tek sorunu okuldaki dertleri değil. Babasının ölümcül hastalığı da epey can sıkıcı bir etken. Brockton, Massachusetts’ten bir çocuk. Annesi onu henüz beş yaşındayken terk etti.

Wayne, Gain İzle

İstismarcı bir ağabeyi vardı ve deniz piyadesi olduktan sonra ortadan kayboldu. Wayne her ne kadar hasta bir baya da sahip olsa aslında dünyada tamamen yalnız olan, 16 yaşındaki bir çocuk. Derin bir adalet duygusuna, en beyaz yalanları bile söyleyememekten tamamen aciz ve on numara büyük bir kalbe sahip. Ancak okulu onu yarı yolda bırakıyor. Çevresindeki herkes ondan nefret ediyor. Kendisinin böyle acımasız bir dünyada iyi bir şey yapmak için bulduğu tek model Barbar Conan. Aslında babasının hemşiresi, Orlando adlı arkadaşı ve birkaç kişi kendisine karşı pozitif. Maalesef, Wayne’in hayatının son 11 yılını içinde yaşadığı duygusal kara deliğin derinliklerinde, bunlar tam olarak göremediği parıltılar.

Wayne, Gain İzle

Bir gün hayatı en az onun kadar kötü olan ve izci kurabiyeleri satan genç bir kız, Del kapısını çalıyor ve hayatı değişiyor. Del’in babası tacizci bir adam ve sattığı kurabiyeler de zaten çalıntı. Wayne bu kızı kendisine epey yakın buluyor. Yetişkinlerin çocukları nasıl başarısızlığa uğrattığına ve çocukların sırayla birbirlerini başarısızlığa uğratmayı nasıl öğrendiğine dair bir hikaye. Sinematik olarak epey sert sahnelere sahip bir dizi. Wayne ve Del tanıştıktan ve birbirlerini anlamaya başladıktan sonra olay tamamen bir yol hikayesine dönüşüyor. Elbette birlikte çok da legal şeyler yapmıyorlar, ancak izlerken onları suçlamak pek de mümkün değil. Her şeyin altında yatan ortak bir sebep var. Sevgi görmemiş iki çocuk.

Wayne, Gain İzle

Mutsuz çocuklar mutsuz yetişkinlere dönüşür. Bu bilinen bir gerçektir. Aslında Wayne ve Del ne kadar bu kadere karşı gelmeye çalışsalar da içten içe bunu başaramayacaklarının da farkındalar. Verdiği mesajlar açısından da en az içerdiği sahneler kadar sert bir dizi. Wayne2i tanıdıkça aslında idolü olan Barbar Conan ile hiç alakaları olmadığını görüyorsunuz. Bazı insanlar güçlü olmak istemeseler de olmak zorundadırlar. Çünkü, hayatta kalmalarının tek yolu budur. Başka bir seçenekleri yoktur. Wayne de bu tür çocuklardan biri. Wayne izlemek için Gain platformuna üye olmak gerekiyor. Gain’de yabancı dizilerin yanında birçok yerli dizi, program ve kısa filmler de mevcut. Farklı içerikler açısından zengin bir ortam.

Wayne, Gain İzle

Yorum Yap