İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blutv dizi

Yarım Kalan Aşklar Blu TV İzle

Yarım Kalan Aşklar Blu TV İzle
+ - 1

Yarım Kalan Aşklar izle

Blu TV yerli bir dizi izleme platformu ve yerli içerikler konusunda da hayli zengin. Üstelik, tür açısından da oldukça fazla seçenek var. Dramdan polisiyeye, romantizmden fantastik yerli dizilere kadar her türden içerik bulmak mümkün. Bu diziler arasında Yarım Kalan Aşklar önemli bir yer tutuyor. Zira, konu itibariyle daha önce denenmiş yapımlardan biraz daha farklı. Benzer öykülere sahip dizileri Hollywood ve Güney Amerika yapımları arasında görmüştük. Bir Türk yapımında işlenmesi olayı hayli ilginç kılıyor. Çünkü, dizinin konusu ölüm sonrası başka bir bedende yaşam. Bir nevi reenkarnasyon. Ve tabii bu tuhaf durum içerisinde yaşanan bir aşk hikayesi.

Yarım Kalan Aşklar bölümleri

Dizinin konusu ise kabaca şöyle: Ozan bir araştırmacı gazetecidir. Kafasına koyduğunu yapan ve eğer bir haber kokusu aldıysa asla peşini bırakmayan bir yapısı vardır. Bu yüzden de epey düşman edinmiştir ve tehlikeli kişilere bulaşmıştır. Ozan yine de bu durumdan korkmaz ve haber peşinde koşmaya devam eder. Bildiği doğrular ışığında onu yolundan döndürebilecek hiçbir şey yoktur. Zaten başına ne geldiyse bu yüzden gelmiştir. Ozan Elif ile nişanlıdır. İkili uzun süredir birliktedir ve yakın zamanda evlenmeyi planlamaktadır. Düğün için tüm hazırlıklar tamamlanmak üzeredir. Ozan da hayatının kadınıyla dünya evine gireceği için mutlu ve heyecanlıdır. Çünkü, Elif onun hayatının kelimenin tam anlamıyla ilham kaynağıdır.

Yarım Kalan Aşklar full izle

Ancak bu mutluluk pek de uzun sürmez. Acar gazeteci Ozan bir trafik kazasında hayatını kaybetmiştir. Elif ile olan evlilik hayalleri de suya düşmüştür. Bu durum Elif’i de kahreder. Genç kadın nişanlısının ölümünü bir türlü kabullenemez. Her şey sona ermiş gibidir. Fakat, bu kaza ve ölüm hikayenin bitişi değil başlangıcıdır. Asıl olaylar Ozan hayatını kaybettikten sonra başlar. Çünkü, Ozan başka bir adamın bedeninde hayata geri dönmüştür. Önceleri bu duruma anlam veremez, fakat daha sonra içinde bulunduğu hali kabullenir. İşin kötü tarafı, artık Elif için tamamen bir yabancıdır ve hayatındaki bu tuhaf değişimden ona nasıl bahsedeceğini bilememektedir. Ozan çaresizmiş gibi görünür.

Yarım Kalan Aşklar bölüm izle

Genç gazetecinin aklında artık yalnızca iki şey vardır. İlki, ölümünün asla kaza olmadığıdır. Birileri Ozan’ı öldürmek istemiştir ve olaya kaza süsü vererek bunda başarılı olmuştur. Ozan kendisini kimin öldürdüğünü bulmak zorundadır. Bir diğer önemli konu da Elif’in bizzat kendisidir. Elif’e, nişanlısına, evlenmek ve hayatını birleştirmek istediği kadına gerçekleri anlatması gerekmektedir. Ancak, bu hiç de kolay olmayacaktır. Ozan bu iki görevin de çok zorlu olduğunun farkındadır, ama yine de pes etmeden çalışmalara başlar. Dizinin başrollerinde Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz yer alıyor. Diğer rollerde ise Cem Davran, Tolga Sarıtaş, Nazlı Bulum, Gizem Ünsal, Cihat Süvarioğlu gibi isimler yer alıyor.

Yarım Kalan Aşklar seyret

Yarım Kalan Aşklar izlemek için Blu TV üyesi olmanız yeterli. Bu ilginç konuya sahip yerli diziyi ve daha birçok yerli ve yabancı içeriği Blu TV’de bulmak mümkün. Platform özellikle yerli dizilere büyük önem gösteriyor ve sürekli yeni yerli yapımlara da yer veriyor. Bu yüzden takip etmekte büyük fayda var.

 

Tüm bölümleri BluTV ye üye olarak izleyebilirsiniz.
ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
Yarım Kalan Aşklar Blu TV İzle

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın