Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

Yaşlılar Netflix İzle

Yaşlılar Netflix İzle Filmi Yapımcısı olan Netflix bu sefer Alman yapımı bir korku filmi ile izleyicinin karşısına çıkıyor. Filmin adı Yaşlılar ve yaşlı insanların zombi misali işledikleri cinayetleri ve etrafa korku salmalarını anlatıyor. Andy Fetscher tarafından yazılan ve yönetilen filmin konsepti hayli tuhaf. Daha önce gördüklerimize pek benzemiyor. Bu son Netflix korku hikayesinde, küçük bir kasabanın yaşlıları günümüz gençliğinden bıkıyor ve oldukça aykırı şeyler yapmaya karar veriyorlar. Film yaşlı bir adamın evindeki bir sağlık hizmetlisinin kafasını ezmesi ile başlıyor. Bir korku filmi için beklendik, ama gayet iyi bir başlangıç Daha sonra diğer karakterleri tanıtmaya geçiliyor.

Ella (Melika Foroutan) ve iki çocuğu Laura (Bianca Nawrath) ve Noah (Otto Emil Koch) ile birlikte kız kardeşinin düğünü için memleketine dönüyor. Ella’nın eski kocası Lukas (Stephan Luka), Ella’nın babasının yaşadığı yerel huzurevinde bakıcı olan kız arkadaşı Kim (Anna Underberger) ile hala küçük bir sahil kasabasında yaşıyor. Film, bu karakterleri ve aralarındaki dinamikleri tanıtmak için ilk yarıda çok zaman harcıyor. Kim, Lukas’ın eski karısını kıskanıyor, çocuklar ebeveynlerinin tekrar bir araya gelmesini istiyor ve elbette Ella, artık konuşmayı bırakan yaşlı babasından uzaklaşmış durumda. İlk yarıda karakterleri ve aralarındaki inişli çıkışlı hikayeyi görüyoruz. Asıl olaylar ise filmin ikinci yarısından itibaren başlıyor.

Yaşlılar Netflix Tek Part İzle

Aslında, kasabadaki tüm yaşlı insanlar iletişim kurmak için kelimeleri kullanmayı tamamen bırakmışlar. Ayrıca huzurevinde ciddi şekilde personel bulunmadığını ve sakinlere özellikle iyi davranılmadığını öğreniyoruz. Düğünün sonunda kıyamet kopuyor ve kasabadaki her yaşlı yetişkin tekerlekli sandalyelerinden kalkıp 50 yaşın altındaki herkesi öldürmeye başlıyorlar. Yaşlılar filmi bol miktarda klasik korku unsurları kullanıyor. Bir şeylerin ters gittiği ürkütücü küçük bir kasabamız var. Öldürüldüğünü görmek için sabırsızlandığımız hoş olmayan karakterler var. Jump scare sahneleri de hayli fazla. Slasher ve zombi türlerinin unsurlarını birleştirmiş bir yapım. Konu ve öykü gayet iyi ve orjinal olmasına rağmen klişeleri de bol bir film. Merak unsuruna pek yer verilmemiş.

Yaşlılar Netflix İzle de Korkutucu olması gereken bazı sahneler izleyicilere korku yerine kahkaha için nedenler verebilir. Büyüklere saygı mesajı verilse de bu yaşlı insanların neden bir anda çıldırdığını bir türlü öğrenemiyoruz. Sebep açıklanmıyor. Film, tüm bu cani ihtiyarları hala mükemmel bir şekilde düşünme ve muhakeme yeteneğine sahip olarak sunuyor, bu yüzden eylemleri pek mantıklı gelmiyor. Çok iyi bir film olmasa da korku filmi seven izleyiciler için çerezlik bir film olabilir. Bu yüzden direkt olarak izlemeye gerek yok demek yersiz olur. Buna seyircinin kendisinin karar vermesi lazım. Yaşlılar izlemek için Netflix abonesi olmak yeterli. Platformda çok daha iyi ve elle tutulur şekilde konulara ve senaryoya sahip farklı korku filmi ve dizileri seçenekleri de mevcut.

 

Yaşlılar Netflix İzle,  Yaşlılar Netflix Bölüm izle, Yaşlılar Netflix Alt Yazılı İzle, Yaşlılar Netflix bölüm, Yaşlılar Netflix bölüm full izle, Yaşlılar Netflix bölüm izle, Yaşlılar Netflix bölüm izle dizibox, Yaşlılar Netflix bölüm izle kaçak, Yaşlılar Netflix Dizibox izle, Yaşlılar Netflix Dizipal İzle, Yaşlılar Netflix Ekşi, Yaşlılar Netflix Exxen, Yaşlılar Netflix Exxen Full İzle, Yaşlılar Netflix Exxen İzle, Yaşlılar Netflix Exxen Seyret, Yaşlılar Netflix Fragman, Yaşlılar Netflix Full HD İzle, Yaşlılar Netflix Full İzle, Yaşlılar Netflix İmdb, Yaşlılar Netflix İzle, Yaşlılar Netflix kaçak izle, Yaşlılar Netflix Seyret, Yaşlılar Netflix Shot İzle, Yaşlılar Netflix Tanıtım İzle, Yaşlılar Netflix İzle, Yaşlılar Netflix Tek Parça İzle, Yaşlılar Netflix Türkçe Alt Yazılı İzle, Yaşlılar Netflix Video İzle, Yaşlılar Netflix Tanıtım

İzlemedia Netflix İzle

2 Görüntülenme
Yaşlılar Netflix İzle

Yaşlılar Netflix İzle

Kategori