İlginizi Çekebilir
Acik Mikrofon Izle
  1. Ana Sayfa
  2. Gain İzle

Yeni Gurmeler, Gain İzle

Yeni Gurmeler, Gain İzle
+ - 0

Yeni Gurmeler, Gain İzle

Çocukların belli başlı programlarda yer alması şu sıralar televizyon ve dijital platformlarda sıkça karşımıza çıkan bir durum. Bir zamanlar müzik ve yarışma programlarında görürdük çocukları. Şimdiyse yemek ve gurme programlarında görmeye başladık. Bunun en son örneklerinden biri de Gain platformunda izleyiciyle buluşan Yeni Gurmeler adlı program. Ancak, diğer programlara göre bir farkı var. Çocuklar bu sefer yemekleri bizzat kendileri yapmıyor. Dünyanın farklı mutfaklarından yemekleri deneyerek onlar hakkındaki görüşlerini belirtiyor. Yani çocuklara özel bir gurme programı ortaya çıkıyor. Sevimli çocukların önlerine gelen tabaklar hakkındaki yorumlarını izlerken eğleniyor, tabakları gördüğünüzde ise siz de o lezzetlerden biraz tatmak istiyorsunuz.

Yeni Gurmeler, Gain İzle

Yeni Gurmeler daha önce Türk televizyon kanalları ve platformlarında görmediğimiz bir konsepte sahip. Beş çocuk her bölümde farklı ülkelerin ilginç yemeklerini tadıyor. Bazı yemekler çocuklara farklı ve değişik geliyor. Bu yüzden biraz önyargılı ve çekinerek yaklaşıyorlar. Türk mutfağından lezzetlere aşina olsalar da dünya mutfağından yemekleri ilk kez tadıyorlar. Yemeklerin tadına baktıkları anki yüz ifadeleri görülmeye değer. Çocuk olmalarına rağmen minik dostlarımız işlerini büyük bir ciddiyetle yapıyorlar. Bunlar çocukların çok fazla bilmediği, ülkelere has lezzetler olduğundan dolayı olaya biraz temkinlice yaklaşıyorlar. Sonuçta tabakların tadının neye benzediğini tam olarak bilmiyorlar. Bu yüzden ilk yorumları yemeklerin görünüşleri üzerine oluyor.

Yeni Gurmeler, Gain İzle

Gain’de yer alan Yeni Gurmeler programında çocuklara Türk, Hint, Japon, Çerkes, Çin ve İspanyol mutfaklarından lezzetler sunuluyor. Kızarmış muzlar, abıstalar, cevizli lahanalar, gojar ka halvalar, bhindiler, suşiler, miso çorbaları ve nigiriler… Bu eşsiz yemekler çocukların saf, gerçek ama bazen de çok ağır eleştirilerine maruz kalıyor. Bazılarını damak tatlarına uygun bularak olumlu puanlarken bazılarının tadına bile bakmak istemiyorlar. Programın en komik kısımları ise yemekleri tadarken takındıkları yüz halleri ve yemekleri yedikten sonraki acımasız yorumları. Çocuktan al haberi diye boşuna dememişler. Aslında tam olarak acımasız sayılmazlar. Önlerine konan menü hakkında gerçekten ne hissediyorlarsa onu dile getiriyorlar.

Yeni Gurmeler, Gain İzle

Yeni Gurmeler gayet samimi, eğlenceli, komik ve sıcak bir program. Çocukların neşesi izleyenlere de ayrıca neşe veriyor. Stresli geçen bir günün ardından izlediğinizde üzerinizdeki tüm buhranı alıp götürecek cinsten. Bir yandan da insanı çocuk sahibi olmaya teşvik etme gibi bir etkisi var. Çocuklar çok değerli varlıklar ve onların her konudaki fikirleri önemli. Keza, henüz yalandan ve yönlendirmeden haberdar değiller. En azından bilinçli olarak… Yeni Gurmeler de onların bu yönlerini ön plana çıkartıyor. Aileyle izlenebilecek ve keyifli bir akşam geçirmenizi sağlayacak türden bir program. Üstelik sadece 6 bölümden oluşuyor. Yeni Gurmeler izlemek için Gain platformuna üye olmanız gerekiyor. Platform sizi ücretsiz ve üyelik gerektiren içeriklerle karşılıyor. Premium üye olmak tüm içeriklere erişmenizi sağlıyor.

Yorum Yap