İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Netflix Dizi

Young Lady and Gentleman Netflix

Young Lady and Gentleman Netflix
+ - 0

Young Lady and Gentleman Netflix

Güney Kore dramaları hala popülerken Netflix de bu işin ekmeğini sonuna kadar yemek istiyor. Platform Kore yapımı dizilerle doldu ve bunun son örneklerinden biri de Young Lady and Gentleman adlı dizi. Dizi, Park Dan Dan’i çocukları için yatılı öğretmen olarak işe almaya karar veren ve yaş farkına rağmen ondan hoşlanan Lee Young Kook’u ve aralarındaki ilişkiyi konu ediyor. Kırklı yaşlarında bir iş adamı eşini yakın zamanda kaybetmiştir ve etrafındaki tüm bekar bayanlar onunla evlenmeye çalışmaktadır. Serinin yarattığı ilk izlenim bu. Karısını unutamadığı için evlenmek istemiyor. Üç çocuğu olan Young-kuk’un çözmesi gereken çok şey var.

Young Lady and Gentleman Ücretsiz İzle

Diğer ana karakter Dan Dan ile tanışması biraz komiktir. Dan Dan bu orta yaşlı adamın kendisine takip eden bir psikopat olduğunu zannedip kaçarken bir kaza geçirir. Sonu karakolda ve hastanede biter. Çocukları için yatılı öğretmenlik işi için görüşmeye gittiğinde onunla tekrar karşılaşır. Böylece bu ikilinin aşk hikayesi başlar. Kendi ailelerinden pek çoğu, aralarındaki yaş farkı ve ekonomik faktörler nedeniyle ilişkilerini eleştirir. Çift arasında on dört yaş fark var. Hiçbir eleştiriyi dinlemezler ve ilişkilerine başlarlar. Kore dizileri çoğunlukla genç iş adamlarının garip bir karşılaşmadan sonra çalışanlarına aşık olmasını konu alır. Genç Hanım ve Beyefendi de aynı yolu izleyerek aynı eski hikayeyi satıyor.

Ezici sayıda bölümle, yani elli bölümle, her zamanki on altı veya yirmi bölümün aksine, bu dizi emsallerine göre epey uzun sayılır. Oyunculuklar ortalamanın üzerinde, ancak bazen yapmacık sahneler işin içine girebiliyor. Uzun bir yapımda bu tarz şeyler göz ardı edilebilir. Başroller arasındaki kimya da fena değil. İzleyiciler için gayet sıcak bir hikaye sunulmuş durumda. Aşkın satın alınamayacağı mesajını veren basit bir aşk hikayesi. Sonunda, karakterler hak ettiklerini alırlar. Yani konu olarak çok da orijinal sayılmaz. Daha önce yüzlerce defa izlediğimiz bir konu. Yine de Young Lady and Gentleman Netflix İzle filminin farklı bir şekilde ele alınmış halini izlemek seyircilerin ilgisini çekebilir.

 

Young Lady and Gentleman Bedava İzle

Young Lady and Gentleman Netflix Para önemli değil, ama mutluluk önemli, yaratıcıların iletmeye çalıştığı mesaj tam olarak bu. Bazı sahneler dizinin sıradan işleyişine göre sürpriz olabilecek derecede sert. Ancak bunların sayısı pek fazla değil. Dizide ayrıca çok fazla geçmişe dönüş sahnesi var ve bu bazen sıkıcı olabiliyor. İnternette yapımı yorumlayan pek çok izleyici bu sahneleri geçtiklerini söylüyor. Diziyi izlemek için can atıyorsanız, her biri bir saatten uzun elli bir bölüm izlemek kolay olmadığından tam bir bağlılığınızı gerektirir. Aslında 20 bölümde gayet net olarak bitirilebilecek bir yapımken yapımcılar çeşitli kaygılarla işi uzatmışlar gibi duruyor. Young Lady and Gentleman izlemek için Netflix üyesi olmak yeterli. Dijital platformda daha birçok Güney Kore yapımı dizi yer alıyor.

 

Young Lady and Gentleman Netflix Young Lady and Gentleman Serisi İzle, Young Lady and Gentleman Bölüm İzle, Young Lady and Gentleman Bölüm Seyret, Young Lady and Gentleman Bölüm Video İzle, Young Lady and Gentleman Bölüm Full İzle, Young Lady and Gentleman Bölüm Tek Parça İzle, Young Lady and Gentleman Bölüm Tanıtım İzle, Young Lady and Gentleman Bölüm Shot İzle, Young Lady and Gentleman Bölüm İzle,

Young Lady and Gentleman Bölüm Dizipal İzle, Young Lady and Gentleman Bölüm Dizibox izle, Young Lady and Gentleman Bölüm Exxen İzle, Young Lady and Gentleman Bölüm Exxen, Young Lady and Gentleman Bölüm Exxen Seyret, Young Lady and Gentleman Bölüm Exxen Full İzle, Young Lady and Gentleman Dizisi İzle, Young Lady and Gentleman İzle Seyret, Young Lady and Gentleman Dizipal İzle, Young Lady and Gentleman Dizibox İzle

İzlemedia Netflix Filmleri İzle

Young Lady and Gentleman Netflix

Yorum Yap