İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gain İzle

You’re The Worst, Gain izle

You’re The Worst, Gain izle
+ - 0

You’re The Worst, Gain
İnsanlar bazen toksik olarak nitelendirilen kişilerle karşılaşabilir. Hatta, toksik olduğunu henüz bilmeden onlarla bir gönül ilişkisine bile başlayabilir. Peki ye tarafların ikisi de toksik ve iğrenç insanlarsa? O zaman ne olur? Gain platformunda yayınlanan You’re The Worst izleyenlere bu sorunun cevabını veriyor. Aslında tarz olarak romantik bir komedi dizisi, fakat dizide yaşananlar pek de öyle romantik değil. Kişilikleriyle hem birbirlerine hem de çevrelerine resmen zehir saçan iki aşığın hikayesi anlatılıyor. Gerçek hayatta nadiren de olsa bu tarz çiftlerle karşılaşıyoruz, fakat sayıları pek fazla değil. Onların nasıl birer hayat ve gündelik yaşam içerisinde olduklarını görmek ve fikir edinmek için gayet iyi bir seçenek.

You’re The Worst, Gain

Gain’de yayınlanan You’re The Worst birçoklarına göre kötü insanların aslında ne kadar eğlenceli olabileceklerini kanıtlıyor. Dizinin beş sezonu yayınlandı ve beşinci sezon sonunda izleyenler için tatmin edici bir final yaptı. TV’deki diğer ilişki komedilerinden farklı olarak karakterler her bölümün sonunda çözülmeyen gerçek yaşam sorunlarıyla uğraşan incelikli insanlar olarak karşımıza çıkıyor. Jimmy ve Gretchen tamamen çekilmez, dost edinme konusunda da hiç başarılı olamayan insanlar. Jimmy için bu, kronik narsisizminin bir sonucudur, Gretchen ise klinik depresyonunun bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Jimmy’nin kaçık en iyi arkadaşı Edgar ise işsiz güçsüz, evsiz bir adamdır.

You’re The Worst, Gain
Gretchen’ın en iyi arkadaşı Lindsay, ilk başta, doğrudan merkezi rolden çıkmış vahşi ve kendine güvenen en iyi arkadaş karakteri gibi görünüyor, ancak onunla daha derine indikçe, bir erkekle bir ilişki içinde yaşarken ne kadar umutsuzca üzgün olduğunu daha çok anlıyorsunuz. Yani sadece ana karakterler değil yan karakterler de epey sıkıntılı. Bunlar, her biri bir sürü sorunla karşı karşıya olan gerçek karakterler. Sokakta ve çevremizde görebileceğimiz türden insanlar. Gretchen’ı canlandıran Aya Cash, The Newsroom, The Good Wife ve Easy’deki unutulmaz performanslarından sonra TV izleyicilerinin tanıdık bir yüzü oldu. Jimmy’yi oynayan Chris Geere, Casualty, The Bill, Holby City, Hollyoaks ve tabii ki Eastenders dahil olmak üzere birçok devam eden İngiltere dramasında yer alan bir İngiliz aktör.

You’re The Worst, Gain
Dizi yayınlandığı ilk bölümlerden itibaren eleştirmenlerden tam not alan bir yapım. Ancak dizinin arkasındaki gerçek yaratıcı akıl, bölümlerin çoğunu yazan yaratıcısı Stephen Falk. Dizinin yazarına ayrı bir parantez açmak lazım, çünkü genel olarak diyaloglar üzerinden yürüyen bir dizi. Bu yüzden yazarın önemi çok büyük. Falk bu açıdan büyük bir başarıya imza atmış diyebiliriz. You’re The Worst izlemek için Gain platformuna abone olmanız gerekiyor. Gain’de birçok yerli ve yabancı dizi izleyenleri bekliyor. Hem ücretsiz hem de premium üyelik seçenekleri mevcut. Elbette içeriklerin çoğuna erişmek için aylık 21.90 lira gibi bir fiyata Premium üye olmak şart.

Yorum Yap