İlginizi Çekebilir
Frantz Blu Tv Izle
  1. Ana Sayfa
  2. Blutv film
  3. Zamana Karşı izle In Time Blu TV

Zamana Karşı izle In Time Blu TV

Zamana Karsi Izle In Time Blu Tv

Zamana Karşı, In Time Blu TV

Justin Timberlake, kendisini kanundan kaçarken bulan, açıklanamayan bir geleceğin veya paralel dünyanın vatandaşı Will Salas’ı canlandırıyor. Bu dünyada, 25 yaşında herkesin vücut saatini kapatmak için genetik mühendisliği kullanılmış durumda. Bu noktada, yaşamak için bir yılı daha var, ancak çalışabilir veya daha fazlası için anlaşma yapabilirler veya suç işleyebilirler. 25 yıllık sınır, herkesi aşağı yukarı aynı yaşta yapma gibi ilginç bir etkiye sahiptir, bu da Will’in annesi olarak seksi Olivia Wilde’ı açıklıyor.

Will, bir gün Henry Hamilton (Matt Bomer) adında asık suratlı bir adamla bir konuşma yapar ve kendisi 100 yaşında olduğunu ve bankada bir yüzyıl daha geçirdiğini açıklar. Yaşamaktan bıkmıştır. İkisi de uykuya dalana kadar konuşmaları felsefi derinliklere uzanır. Will, saatinde fazladan bir asırla uyanır ve Henry’nin bir köprüden atlamaya hazırlandığını görür. Onu durdurmak için çabalasa da başaramaz ve güvenlik kameralarına yakalanır. Kurtarmak istiyor gibi değil de adamın ölümüne sebep olmuş gibi algılanır.

En iyi bilim kurgu, her zaman bir temel olarak günümüzün bir eğilimini veya politikasını kullanır ve onu bazı olası sonuçların bir resmiyle geleceğe yansıtır. Yarının bu kısa bakışıyla, bugün yaptığımız şeyin manevi veya felsefi sonuçlarını yeniden düşünebiliriz. In Time, bölgelerin zenginleri fakirlerden ayırdığı gelecekteki bir distopyada geçiyor. Will Salas (Justin Timberlake) annesi Rachel (Olivia Wilde) ile getto bölgesinde yaşıyor. Yaşlanma 25 yaşında bittiği için çok genç görünüyor. Bu toplumda zaman, kelimenin tam anlamıyla paradır. Her insanın kolunda bir zamanlayıcı vardır ve 25 yaşında size ölmeniz için bir yıl boş zaman verilir – daha fazla zaman kazanmanın bir yolunu bulamazsanız hayatınız son bulur.,

Zamana Karşı izle In Time Blu TV

Tüm masraflar (kira, bir fincan kahve, kıyafet, telefon görüşmeleri) zamanla ödenir. Gettodaki en büyük korku, zamanınızın beklenmedik bir şekilde tükenmesidir. Will’in annesine olan tam olarak budur. Gettodaki en büyük hayal, yılların fazla olması ve ölümsüzlük elde etmektir. Will, saatinde bir asır olan genç bir adamı kurtardığında, adam ona yılları verir ve sonra intihar eder. Cesur bir “Zaman Tutucusu” Raymond Leon (Cillian Murphy), Will’in ölü adamdan yılları çaldığına ikna olur. Onun için bir insan avı başlatır. Will’in peşinde olan bazı kötü zaman hırsızları da vardır.

Zamana Karşı, In Time Ne Anlatıyor?

Will kumarhanede bin yıldan fazla kazandıktan sonra, yüksek faizli krediler vererek fakirleri sömüren son derece zengin ve güçlü bir bankacı olan Philippe Weis’in (Vincent Kartheiser) kızı Sylvia (Amanda Seyfried) ile tanışır. “Darwinci kapitalizm” e inanan biri, ölümsüz olmak için yeterince yıl depolamıştır. Ama Sylvia, hayatta bildiği tercih edilen varoluştan daha fazlası olması gerektiğini düşünmektedir. Will’in zengini fakirlere tercih eden ve birçoğunun ölmesine izin veren sistemi değiştirmeye yönelik çılgın fikirlerinden etkilenir.

In Time, zamanın para olarak algılanması, zenginler ile fakirler arasındaki büyüyen uçurum ve zamanımızı boşa harcayıp başarısız olduğumuz tüm yollar gibi çağımızın sorunlu sorunlarından bazılarına değinen başarılı bir bilim kurgu gerilim filmi. her ana değer vermek gerektiği fikrini aşılıyor. Aynı zamanda, cömertlik ve paylaşımın iyileştirici ve onarıcı özelliklerine değiniyor. Yazar ve yönetmen Niccol, sınıf bilincinin gelecekteki olası sonuçları, genç kalmaya veya sonsuza kadar yaşamaya çalışmanın yüksek maliyeti ve sadece oyunun önüne geçmek için zaman harcamaktan daha anlamlı bir şeye duyulan ihtiyaç hakkında bize uyarıcı bir hikaye veriyor.

Zamana Karşı izle In Time Blu TV 

Zamana Karşı, In Time Yönetmeni Andrew Niccol Kimdir?

10 Haziran 1964 yılında Yeni Zelanda’da dünyaya gelen yönetmen aynı zamanda bir yazar. The Truman Show’un yazarı. Kendisi yazdığı The Truman Show’u aynı zamanda sinemaya da taşıdı. Ayrıca Gattaca, S1m=ne, The Termnal, Lord of War, The Host, Good Kill ve Anon filmlerinin de yönetmeni. 2017 yılından beri film yönetmedi fakat hayranları yeni filmlerini bekliyor.

Yönetmenin In Time, Zamana Karşı filmini BLU TV izleyicilerinin izlemesi mümkün. BLU TV’de daha pek çok yerli ve yabancı film mevcut. Bunlara ulaşmak için tek yapmanız gereken abone olmak ve uygun fiyatlı tarifelerden yararlanmak. Ayrıca birçok kanalı da canlı izlemeyebilirsunuz.

Yorum Yap

Yorum Yap