Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

Zero Zero Zero, Blu TV İzle

Yıllarca Narcos, Breaking Bad ve The Wire gibi şovları (artı Traffic gibi filmleri) izledikten sonra eğer konuya ilginiz varsa ZeroZeroZero sizin için ideal bir dizi. Narkotik konusu pek çok dizide en sert şekliyle işleniyor. Bu temaya sahip diziler de büyük ilgi çekiyor. Bu da onlardan biri. Ülkemizde Blu TV’de yayınlanan Zero Zero Zero gayet başarılı ve izleyeni sıkmayan bir yapım. Oyuncu kadrosunda da önemli isimler yer alıyor. ZeroZeroZero’nun yaklaşımı – birçok dili konuşan düzinelerce karakterden oluşan bir topluluk ile birkaç kıtada birden fazla hikaye izlemenizi sağlıyor.

Zero Zero Zero, Blu TV İzle

Dizi oyuncu kadrosu, kendine güvenen yönetmenliği ve zaman zaman gerçekten çarpıcı olan sinematografisi sayesinde görsel olarak da gayet etkili. Stefano Sollima, Leonardo Fasoli ve Mauricio Katz tarafından Robert Saviano’nun kitabından uyarlanan ZeroZeroZero, özellikle Meksika ile ‘Ndrangheta’ olarak bilinen İtalyan organize suç örgütü arasındaki uyuşturucu ticaretine odaklanıyor. Adriano Chiaramida, gücünü korumak için Meksika’dan gelen ağır bir kokain sevkiyatına bağlı olabilecek yaşlanan bir ‘Ndrangheta patronu olan Don Minu’yu oynuyor. Denklemin bu tarafında çatışma yaratan, Meksika ordusunda askeri hassasiyet ve yozlaşmış yerel altyapıyı altüst etmek için çeşitli taktikler deneyen soğuk kanlı asker bir asker olan Manuel yer alıyor. Kanun ve kanunsuzların hiç bitmeyen savaşını izliyoruz.

Zero Zero Zero, Blu TV İzle

New Orleans merkezli nakliye ailesi Lynwoods da işin içine girince ortalık fena halde karışıyor. Keza bu aile aslında karanlık işlerden uzak durmaya çalışan bir aile. Ancak, gelişmeler herkesin başını belaya sokan bir hal alıyor. Bu üç grup arasında yaşanan mücadelede dünyanın farklı yerlerinde sayısız ceset görüyoruz. Baskınlar, çatışmalar, uyuşturucu nakliyatları arasında aksiyon da elbette eksik olmuyor. Fakat elbette dizide yer yer ağır ve yavaş sahneler de var. Sonuçta her bölümde bu üç tarafın da hikayelerine yer verilmesi gerekiyor. Bu bölümlerde tempo biraz daha düşürülerek karakterlere odaklanılıyor. Fakat bu durum diziyi asla sıkıcı hale getirmiyor. Çünkü dizi saf bir aksiyon dizisi değil. Bünyesinde aksiyon olan bir dizi.

Zero Zero Zero, Blu TV İzle

Hepsi bir an önce birbirlerini öldürmeye hazırlar, hatta ellerinden gelse toplu birer katliam yapacaklar. Düşmanlıklar çok fazla. Cinayet sahnelerinin yanında bolca işkence sahnesi de var. Ancak, bunlar gereksiz sahneler değil. Bu tarz olaylar gerçekte de yaşanıyor. Uyuşturucu dünyasının epey sert bir dünya olduğunu başka yapımlardan da biliyoruz. O yüzden de izlerken tuhaf gelmiyor. Oyuncular içerisinde özellikle Dane DeHaan’ın performansı çok etkileyici ve başarılı. Kendisini The Amazing Spider Man filminde Harry Osborn (Yeşil Cin) olarak izlemiştik. ZeroZeroZero izlemek için Blu TV abonesi olmak yeterli. Yerli dijital mecralarımızdan olan Blu TV’de hem Türk hem de yabancı yapım birçok diziye, filme ve programa ulaşmak mümkün.

Zero Zero Zero, Blu TV İzle

6 Görüntülenme
Zero Zero Zero, Blu TV İzle

Zero Zero Zero, Blu TV İzle